banner461

Türk Ocağı Nevşehir Şubesinden İftar

Nevşehir Türk Ocağı Şube Başkanlığı Ürgüp Büyük Otel’de iftar yemeği verdi. Nevşehir Türk Ocağı Şube Başkanlığı Ürgüp Büyük Otel'de iftar yemeği verdi

banner15
Türk Ocağı Nevşehir Şubesinden İftar
26 Temmuz 2013 Cuma 12:02

banner517
banner134
Nevşehir Türk Ocağı Şube Başkanlığı Ürgüp Büyük Otel’de iftar yemeği verdi.  Nevşehir Türk Ocağı Şube Başkanlığı Ürgüp Büyük Otel'de iftar yemeği verdi.
Türk Ocağı İftar yemeğinde eğitim, siyaset ve iş dünyası bir araya geldi. İftar yemeğine MHP Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP Merkez Kadın Kolları Başkanı Sevgi Ay, CHP İl Başkanı Ahmet Göktaş, DP İl Başkanı Murat Boz, MHP Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, MHP'li belde belediye başkanları, MHP İlçe Başkanları ve İl Genel Meclis Üyeleri, Nevşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nesim Aktaş,Öğrenci İşleri Daire Başkanı Bünyamin Ergen, Personel Daire Başkanı Alpaslan Güzel, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Özdemir Cingi,Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı A.Bahadır Ceylan, ve öğretim üyeleri, Nevşehir Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici, Türk Eğitim Sen İl Başkanı Mustafa Uğur, Türk Kamu Sen İl Başkanı Turgay Çetin,Türk Emekliler Sendikası İl Başkanı Yavuz Soysaldı, Türkav İl Başkanı Ahmet Yılmaz,Türk Ocakları eski şube başkanları ve eğitimciler katıldı.
   
Nevşehir Türk Ocağı Şube Başkanı Av.Mesut Erdoğan burada yaptığı konuşmada: "Ülkenin geçtiği bu zor süreçte Nevşehir'deki Türk Milliyetçilerinin birlik ve beraberliğini pekiştirdik. Milli ve manevi değerlerimiz, kültürümüz başkalaşıyor, değişiyor. Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışıldığı bu zor dönemde Türk Ocakları olarak milli ve manevi değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.