banner461

Nevşehir Devlet Hastanenin sıkıntıları gideriliyor

Nevşehir Devlet hastanesinde yeni yapılan düzenlemeyle uzun süre ayakta beklemek zorunda kalan hastaların kan alma bölümündeki sıkıntısı sona eriyor.

banner15
Nevşehir Devlet Hastanenin sıkıntıları gideriliyor
13 Aralık 2014 Cumartesi 16:47

banner517
banner134
Nevşehir Devlet hastanesinde Yeni Yapılan Düzenlemeyle Kan Alma Bölümündeki Sıkıntı Sonra Eriyor.

Nevşehir Devlet hastanesinde yeni yapılan düzenlemeyle uzun süre ayakta beklemek zorunda kalan hastaların kan alma bölümündeki sıkıntısı sona eriyor.

Bu konuda bir açıklama yapan Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yücel Şal, hastanede daha önce 4 ayrı bölümde ve dar alanlarda kan alımının yapılması sebebiyle hastaların uzun süre ayakta beklemek zorunda kaldıklarını belirterek, yeni uygulama ile hastanede mevcut olan 2 adet kan alma bölümüne ilave olarak daha geniş ve ferah bir ortamda hastalarımızın  daha kolay ulaşabileceği bir mekanda kan alımının yapıldığını, bu sayede değerli hastalarımızın kanlarının uzun süre ayakta bekletilmeden alınmasının amaçlandığını belirtti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 7 yıl önce
güzel olmuş ama annemi götürdüğüm göz bölümünde katarak ameliyatı yapılmadığı doktorumuz tarafından söylendi paramız yoksa nebyapacaz özelde fark istiyorlar yetkililer lütfen duyun sesimizi
Avatar
HASNEVSEHIRLI - 7 yıl önce
kan alma guzelde acilde gece 24 ten sonra tibbi işlem odasi kapatliyor tum işler kan almalar,ekg,damaryolu,im enjeksiyon uygulamalari musade deki hemşire arkadaslara yukleniyor bu hic adil degil 24 ten sonra hastane personel dahil uyurken hastaneyi temsil eden birim acil enaz personelle en fazla iş beklenen yerdir........