banner461

Fenerbahçe'ye Nevşehirli Genel Kurul Başkanı ; Vefa KÜÇÜK

Fenerbahçe Kulübü'nün tüzük tadil tasarısının görüşülerek oylamaya sunulacağı olağanüstü genel kurul toplantısı başladı.F.Bahçe de Başkanlık divanına Nevşehirli Hayısever iş adamı Vefa Küçük seçildi.

banner15
Fenerbahçe'ye Nevşehirli Genel Kurul Başkanı ;  Vefa KÜÇÜK
20 Mayıs 2014 Salı 17:16

banner143
banner134

 Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurulda ilk olarak kongre başkanlık divanı seçimi yapıldı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu toplantıda başkanlık divanına Nevşehirli Hayısever iş adamı Vefa Küçük seçildi. 

Fenerbahçe'de tüzük kongresi yapıldı
Açılış konuşmasını yapan kulüp yönetim kurulu üyesi Turhan Şahin sicil kurulunun, kongreye katılma hakkına sahip üyelerin 10'da 1'inin salona geldiğini bildirmesinin ardından toplantıyı başlattıklarını bildirdi. Saat 10.30'da başlaması planlanan toplantı, üye sayısının yeterli orana ulaşması için yaklaşık bir saat gecikti.  

Fenerbahçe, '1 milyon üye'yi oyluyor...

Genel kurul divan başkanı Küçük, görüşmeler öncesi yaptığı konuşmada Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni bir anayasaya kavuşacağını belirtti. 

Konuşmak için söz alacak üyelerden, başkanlık divanına yazılı olarak başvurmaları ve hangi maddeyle ilgili konuşmak istediğini bildirmesi istendi. 

Bu arada Soma'daki maden faciası nedeniyle yönetim kurulu masasının arkasına asılan bayrakların yanında "Soma'daki şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz. Milletimizin başı sağolsun" mesajı yer aldı.  

Yıldırım: 'F.Bahçe Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü'

YENİ tüzüğün kabul edilmesinin ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir konuşma yaptı. Başkan Yıldırım, "Hepinize teşekkür ediyorum. Bu tatil gününde tatile gitmeyip Fenerbahçe sevdasıyla buraya gelip bu tüzüğün çıkmasına katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Fenerbahçe en büyük sivil toplum örgütlerinden biriydi. Şimdi ise en büyük sivil toplum örgütü oldu" diye konuştu. YİNE VEFA KÜÇÜK!

Dün yapılan tüzük tadil kongresinde Divan Başkanlığı'na başkanlık seçiminde olduğu gibi yine Vefa Küçük seçildi. GEÇiCi ÜYELiK DÜZENLEMESi

YENİ tüzükte geçici maddelerde belirtilen şahıslara belirli bir süre ile sınırlı olarak üye olabilme imkanı veren düzenlemeler de bulunuyor. Yeni düzenlemede temsilci üyelik kavramı da yer aldı. Tüm maddeler oy birliği ile kabul edildi. RÜYA GERÇEK OLDU 1 MiLYON ÜYE TAMAM!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "1 milyon üye" projesinin de yer aldığı yeni tüzüğü, oy birliğiyle kabul edildi.

F.Bahçe Spor Kulübü Derneği'nin yenilenen tüzüğü kabul edildi. Kongre üyeleri, Ülker Sports Arena'da tüzük tadili için gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında, 89 ana, 10 geçici maddeden oluşan yeni tüzüğü kabul etti. Gündemin en önemli maddesi olan "1 milyon üye" projesi de kabul edildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
geç - 7 yıl önce
memleketinin takımına faydan olsa o zaman vefa olur...
Avatar
hisarhan - 7 yıl önce
sen önce nevşehirsporumuzu kurda maçlara gidelim..bunun içinde fenerbahçemize harcadığın paranin bi̇nde bi̇ri̇ yeterli̇..