banner461

Turnuva Başlıyor Sporseverler Haydi Maça

16 – 20 Aralık tarihleri arasında Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen 2.lig Bayan ve Erkekler Üniversiteler arası voleybol şampiyonası Nevşehir HBV Üniversitesi kapalı spor salonunda başlıyor.

banner15
Turnuva Başlıyor Sporseverler Haydi Maça
16 Aralık 2014 Salı 11:42

banner517
banner134

Voleybol severlerin dikkatine Turnuva Başlıyor .... 16 – 20 Aralık tarihleri arasında Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen 2.lig Bayan ve Erkekler Üniversiteler arası voleybol şampiyonası Nevşehir HBV Üniversitesi kapalı spor salonunda başlıyor.

Üniversite Sporları Federasyonu il temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada, turnuvaya 14 takımın katılacağını belirtti. Bu tür turnuvaların ilimizde yapılmasının ilimiz adına önemli sosyal, kültürel ve ekonomik katkılarının olacağını belirten Taşğın, turnuvanın ilimize verilmesinde emeği geçen başta üniversite sporları federasyonu başkanı Prof. Dr. Kemal TAMER ve yönetim kuruluna Nevşehir’imiz adına herkese teşekkür ederken, Tüm Nevşehir’i Üniversitemiz kapalı spor salonunda düzenlenecek olan turnuvaya davet ediyor, tüm takımlara da başarılar diliyorum dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.