banner461

Göreme Belediye Başkanı Eren'den Dinler'e Teşekkür Plaketi

Romanya-Nevşehir Kayseri Fahri Konsolosu iş insanı Mehmet Dinler, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren'i makamında ziyaret etti.

banner15
Göreme Belediye Başkanı Eren'den Dinler'e Teşekkür Plaketi
14 Nisan 2021 Çarşamba 13:28

banner517
banner134

Romanya-Nevşehir Kayseri Fahri Konsolosu iş insanı Mehmet Dinler, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; "Belediyemize yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı Romanya-Nevşehir Kayseri Fahri Konsolosu iş insanı Mehmet Dinler'e, Dinler Group işletmeleri adına teşekkür ederim." dedi.

Kendisiyle makamında bir süre görüşen Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Fahri Konsolos turizmci iş insanı Mehmet Dinler'e verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi takdim etti. 

Fahri Konsolos turizmci iş insanı Mehmet Dinler ise; "Kıymetli büyüğüm, Göreme Belediye Başkanı Sn. Ömer Eren’den Dinler Group işletmeleri adına plaket teslim aldım ve çok mutlu oldum. Kapadokya’nın en önemli markalarından Göreme’ye ufak bir katkı ve hizmet imkanı sunabildiysek ne mutlu bize." ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.