banner461

Ekonomik Balıkçılık Nevşehir'de vatandaşa balık ekmek dağıttı

Nevşehir Ekonomik Balıkçılık, yıllardır sürdürdüğü geleneği bu yıl da sürdürerek Cuma namazı çıkışı vatandaşlara ücretsiz ekmek arası hamsi dağıttı. 

banner15
Ekonomik Balıkçılık Nevşehir'de vatandaşa balık ekmek dağıttı
16 Ekim 2021 Cumartesi 09:04

banner517
banner134

Nevşehir Ekonomik Balıkçılık, "Sağlığınız İçin 4 Mevsim Balık Tüketin" kampanyası kapsamında, Cuma namazı çıkışı vatandaşlara ücretsiz taze balık ekmek dağıttı. Yaklaşık 500 kişiye bedava dağıtılan balık-ekmeğe Nevşehirli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Nevşehir'de 45 senedir balık işiyle uğrasan Uğur Çevikler, Hem balık yeme kültürünü geliştirmek hemde ekonomik krizi fırsat bilip fiyat yükseltenlere ders vermek için böyle bir kampanya yaptığını söyledi.

Uğur Çevikler, “Biz memleketimizi ve insanımızı seviyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu krizi bahane göstererek spekülatif fiyat yükseltenler var. Bizde bunları gördük ve onlar fiyat yükselterek daha çok kazanmayı düşünürken, biz bedava dağıttık. Kampanyamıza ilgi de çok fazla oldu. Vatandaşlarımız doya doya balık ekmek yedi. Yiyen herkese helali hoş olsun. Bu gelenek her Cuma günü devam edecek” dedi.

Nevşehir'de 4 mevsim taze balık çeşitleriyle hizmet veren Ekonomik Balıkçılıkta onlarca taze balık çeşitleri sizleri bekliyor...

Yarın Cuma namazı çıkışında Nevşehir Ekonomik Balıkçılıkta buluşalım...

Nevşehir Ekonomik Balıkçılık dört mevsim uzman kadrosuyla hizmetinizdeyiz...

Nevşehir merkez şube iletişim tel: 0 546 219 49 50

Nevşehir Avanos şube iletişim tel: 0 384 323 50 50  

www.ekonomikbalik.com

Uğur ÇEVİKLER 0 532 276 20 08 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.