banner461

Yıldız kardeşlerin annesi Hakk'a yürüdü

Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Yıldız, Milli Eğitim Şube Müdürü Gülüzar Ergin ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız'ın anneleri Müşerref Yıldız hakkın rahmetine kavuştu.

banner15
Yıldız kardeşlerin annesi Hakk'a yürüdü
08 Aralık 2022 Perşembe 13:27

banner134

Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Yıldız, Milli Eğitim Şube Müdürü Gülüzar Ergin ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız'ın anneleri Müşerref Yıldız hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kurşunlu camiinden kaldırılarak, Kaldırım mezarlığına defnedilecektir.

Allah Rahmet Eylesin...

FİB Haber ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabrı cemil dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..." 

إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156) 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kul*ları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.