banner461

Nevşehir'de Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen ve geleneksel olarak yapılan bayramlaşma töreni, İl Emniyet Müdürlüğü Topuzluhan Sosyal Tesislerinde yapıldı.

banner15
Nevşehir'de Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı
30 Temmuz 2020 Perşembe 16:51

banner517
banner134

Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen ve geleneksel olarak yapılan bayramlaşma töreni, İl Emniyet Müdürlüğü Topuzluhan Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma törenine; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, ilçe ve belde belediye başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, İş insanları, gazeteciler ve daire müdürleri katıldı.

Belediye Başkanı Rasim Arı, törende tüm katılımcılarla bayramlaşarak, Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Arı, burada yaptığı açıklamada: “Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevî değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nı en güzel biçimde değerlendirerek gönlümüzde iyiliklere, güzelliklere, hayırlara yer açmalı, hayatımızda hoşgörüyü egemen kılarak birlik ve dirliğimizi güçlendirmeliyiz.Sevginin, kardeşliğin, mutluluğun hâkim olduğu nice bayramlar geçirmek dileğiyle değerli hemşehrileriminKurban Bayramı’nı kutluyorum.” diye konuştu. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de yaptığı açıklamasında; "Nevşehir hazirunumuzla Kurban Bayramı bayramlaşma törenimizi Arefe Günü “temizlik, maske, mesafe” terbirlerimizle gerçekleştirdik.‬ ‪Tedbirlere hep birlikte uyalım Sevdamız Nevşehir, sağlık ve afiyetle bayram sevincimiz daim olsun...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.