banner177
banner195

Altınyıldız 2.Kitap Okuma Yarışması Yapıldı

Özel Altınyıldız Koleji’nin düzenlemiş olduğu Nevşehir Geneli 8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması gerçekleştirildi.

Altınyıldız 2.Kitap Okuma Yarışması Yapıldı

banner143
ALTINYILDIZ 2.KİTAP OKUMA YARIŞMASI YAPILDI
İlgili Galeriye Git
banner134
 47 OKULUN KATILDIĞI YARIŞMADA BİRİNCİ İSTİKLAL ORTAOKULU

Kitap,insanın hayatının tehlikeli denizlerinde bize yol gösteren pusulalar ve haritalarıdır.Abideler yıkılır,milletler kaybolur,medeniyetler büyür ve ölür.Fakat kitapların dünyası hala genç, hala yazıldıkları gün kadar tazedir.

Özel Altınyıldız Koleji’nin düzenlemiş olduğu Nevşehir Geneli 8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması 23.12.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Yarışmaya Nevşehir merkez ilçe ve kasabalardan 47 okul katılmıştır.Katılan okullar Toprak Ana, Martı ve Dede Korkut Hikayelerinden 10’ar soru olmak üzere toplamda 30 soru sorulmuştur.Bu sorular sonunda 26 soruya doğru cevap veren İstiklal Ortaokulu 1., 25 sorya doğru cevap veren Ürgüp Atatürk Ortaokulu 2., 22 soruya doğru cevap verip yedek sorularla Merkez Gaziosmanpaşa Ortaokulu 3. olmuştur.

Yedek sorular sonunda H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu 4.,Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu 5. olmuştur.

Ödül törenine Vali Yardımcısı Ahmet SOLEY,Maarif Müfettişleri Başkanı Talip KABAN,Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Ece, Özel Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA,Genel Müdür Serhat İĞDECİ, Lise Müdürü Özkan KILINÇ, okul müdürleri ve yöneticiler katılmıştır.

1.,2. ve 3. olan okullarımıza altın,ipod, ayrıca yarışmaya katılan bütün öğrencilere ve danışman öğretmenlerine “Plaket”,”Başarı Belgesi” ve “Kitap” hediye edilmiştir.

Böyle bir yarışmayı düzenleyen Nevşehir genelindeki bütün okullarda öğrencileri okumaya sevk eden Özel Altınyıldız Koleji olarak yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

KATILIMCI OKULLAR

2.NEVŞEHİR GENELİ 8.SINIFLAR KİTAP OKUMA YARIŞMASI KATILIMCI OKUL EKİPLERİ

SIRA OKUL ÖĞRENCİLER DANIŞMAN ÖĞRETMEN OKUL MÜDÜRÜ
1 NAR FİKRET AKTEKİN ORTAOKULU AYŞEGÜL SEVİN OSMAN ŞENER RAMAZAN YEŞİL
ZEHRA BETÜL ÜZÜMCÜ
ANIL DÖLEK
2 GÜLŞEHİR İMAM HATİP ORTAOKULU SÜMEYRA DİNÇTÜRK KUBİLAY AVGÖREN TURGAY GÜL
ESMA DEMİR
FATMA GEDİK
3 GÖRE ORTAOKULU HATİCE MERVE AKTAŞ KAMİLE KOCAMAZ LEVENT ATİK
EDA GÜL KAYNAR
SELMA TOPÇU
4 GÜLŞEHİR ALPARSLAN ORTAOKULU SARE APAYDIN FARUK ÇETİN MUSTAFA ÇİFTCİ
MUHAMMED DEMİR
SEVİL GİRGİN
5 MERKEZ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU CANSU GÖKMEN SERDAR DURAN SEYİT KARADENİZ
SAFİR NUR TAŞKIN
MELİKE CANDAN
6 MERKEZ
D.İ.P ORTAOKULU
DAMLA ERKUT İBRAHİM ŞANLIBABA BURHAN KAYNAR
ELİFNAZ KAHVECİ
AHMET FATİH ŞENELMİŞ
7 GÖYNÜK ORTAOKULU SEVGİNUR GÜLCAN RABİA KAYA MUSTAFA SÖNMEZ
BUSE ÜZÜM
ADEM ADAŞ
8 İSTİKLAL ORTAOKULU BERFİN KATMAKAYA ÖZLEM SAYĞI ORHAN SEYFETTİN ÇELİK
EDA DEMİRKOL
DENİZ TÜFEKÇİ
9 2000 EVLER İMAM HATİP ORTAOKULU AYŞENUR AKDEMİR EYLEM TAHİROĞLU İBRAHİM BAŞARAN
ZEYNEP DEMİRYÜREK
SULTAN İREM ÖZDEMİR
10 ÖZKONAK CUMHURİYET ORTAOKULU FATMA SELİN DÖNMEZ TOLGA GÜLEÇ MURAT YILDIRIM
BEYZA GÜLLER
RABİA SÖYLEMEZ
11 23 NİSAN ORTAOKULU İBRAHİM YAŞAR GÜLER AYŞE NAMLI YAŞAR ALTUNER
MERT TOPÇU
OĞUZHAN KARIL
12 ÖZEL LARA KOLEJİ SELİN NUR ŞENYÜZ AHMET TUNCER YOLCU ULAŞ İNÖNÜ
PINAR YILMAZ
ABDULLAH TALHA KORKMAZ
13 KALABA KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU BERKAY UMUT BERK İMDAT BERK İMDAT BERK
SACİDE GÜVEN
DİLARA BİŞKİN
14 ÇAT ORTAOKULU HAVVANUR ALTUNBAŞ HASAN KOCAMAZ ALİ OSMAN DENİZLİ
SEHER USLU
TEZER AYKANAT
15 KAVAK ORTAOKULU MUSTAFA ÖLMEZ SEDA DOĞAN EFKAN ASLAN
SİMGE ÖZMEN
SEHER TUNÇ
16 KAYMAKLI ATATÜRK ORTAOKULU FADİME GUFRAN DİLEK KALAY SEZER İRFAN AÇIKGÖZ
MURAT AKSÜT
ÜMMÜHAN NUR GÖKÇE
17 MERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU AYŞE ONBAŞI NURSEL GÜVEN TÜYSÜZ YUSUF GÖMBEL
UMAY ZİŞAN YILMAZ
ZEYNEP KALKANCI
18 MERKEZ
75.YIL ORTAOKULU
ALPEREN URLU ÖZLEM YILDIRIM TAHSİN GEDİK
HÜMEYRA ALTUNIŞIK
MELDA YANAR
19 ORTAHİSAR
FATİH ORTAOKULU
SUZAN İLTAŞ EBUBEKİR OKAN MUSTAFA ATEŞ
MİHRİYE ELA ZOROĞLU
ESRA TURAL
20 ACIGÖL
4 TEMMUZ
ORTAOKULU
ZEKİ KÜÇÜKÇELİK ÖZLEM BAĞASI YAŞAR UZ
RÜMEYSA TOPRAK
SULTAN GÜÇLÜ
21 NEVŞEHİR
TOKİ 125.YIL ORTAOKULU
İREM GÖK FATİH İYİLİKLİ İBRAHİM PANALCI
İLAYDA AYVAR
SEVGİ SUDE ÇOPUR
22 MERKEZ
YUNUS EMRE
İMAM HATİP ORTAOKULU
ZEYNEP YILMAZ MUSTAFA KARMAZ İSKENDER SEYFETTİN ÇINAR
AYŞEGÜL YILMAZ
HATİCE MUTLU
23 MERKEZ
MEHMET GÜLEN
ORTAOKULU
FAHRETTİN BUĞRA PİNAR MEHMET BENLİ ENDER KAŞ
HATİCE TOPRAK
VESİLE TARÇINOĞLU
24 MERKEZ
ATATÜRK ORTAOKULU
DAMLA TÜMER HASAN YAYAN UĞUR ÇATKILI
ELİF SİNEM AVVURAN
İBRAHİM DOĞAN
25 ÜRGÜP
ALİ BARAN NUMANOĞLU ORTAOKULU
AYLİN GÜVENKAYA SEDA SÖZERİ ULUSOY İSRAFİL SARIKAYA
MELEK İBİŞ
AHMET DEMİR
26 DERİNKUYU
MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU
SEZEN DÖŞEYİCİ GÖKHAN GÖKSU NURİ ÇATİN
ZEYNEP DENLİ
ESMA NUR BOSTAN
27 MERKEZ
H.LÜTFİ PAMUKÇU ORTAOKULU
YAREN YAVUZ MUSTAFA SOLMAZ HARUN ÖCAL
TALHA KİRAZ
HAYRİYE NİL ÖZEN
28 AVANOS
AHMET ERGÜN ORTAOKULU
AYBUKE YENEL EBRU SUNAL ERSAN ENGİN AVNİ
ECE TOY
FATMANUR DÜZARDIÇ
29 ACIGÖL
İMAM HATİP ORTAOKUL
ASUMAN TURHAN ÖMER YILDIZ KENAN AÇIKGÖZ
HATİCE YALÇIN
SEVİLAY ÖNER
30 MERKEZ
GAZİ ORTAOKULU
BİLAL KAZAR MUSTAFA ATICI KAMİL USLU
MURATHAN ÖZDİN
NURULLAH BARLIK
31 GÜLŞEHİR
100.YIL ORTAOKULU
ZEHRA ALTINOK HİLAL ÇİFTÇİ MEHMET YILDIRIM
DURMUŞ AKGÜL
KİRAZ NUR KAYA
32 DERİNKUYU ÇAKILLI ŞEHİT KASIM POYRAZ ORTAOKULU NUREVŞAN POYRAZ Z.YELİZ ÇALIŞKAN HASAN HÜSEYİN GÜLMEZ
HAFİZE POYRAZ
SİNEM POYRAZ
33 ÇİFTLİK 100.YIL ORTAOKULU PAKİZE ERDOĞAN ALİ DOĞAN RIZA ÇİFTCİBAŞI
CEBRAİL SARI
BAYRAM DOĞAN
34 ÜRGÜP ATATÜRK ORTAOKULU BİLGE SOLGUN ŞENNUR ÖNCÜ YUSUF KAPLAN
FATMA ALEYNA ÇETİNER
DİLARA KILINÇ
35 MAZI ORTAOKULU DOLUNAY YILMAZ ADİL ARI ARİF İLTAŞ
SEDA NUR AÇIKGÖZ
ÖZLEM BAHTİYAR
36 MAHMAT ŞEHİT MURAT KOÇ ORTAOKULU SULTAN DEŞ GÜLHAN YILDIZ HÜSEYİN TAŞKESEN
AHMET CAN ÇAYIR
RASİM E.DENİZ
37 GÜLŞEHİR
KARACAŞAR ORTAOKULU
NURAN AKCAN CANSU ARIK İSKENDER ÇİFTCİ
MUHAMMET ALİ SEVİNÇ
GÜNER YÜKSEL
38 ÖZYAYLA ORTAOKULU HASİBENUR ALTUNTAŞ FATİH DOĞAN ALİ ÇELİK
ZEKİ ÖZOĞUL
HÜSEYİN KAHRAMAN
39 AVANOS İMAM HATİP ORTAOKULU FEYZA KALEM DUYGU ARSLAN ESAD TUZALAN
HÜVEYDA GÜNEŞ
MUHAMMED ŞÜKRÜ YÖNEL
40 DERİNKUYU DOĞALA ORTAOKULU BEYZA NUR ERİKÇİ GÜL YILMAZ İSA ASLAN
NİMET KARAGÖZ
HAMİDE ÇETİNKAYA
41 DERİNKUYU ORTAOKULU AYŞENUR AKTAŞ ABDULLAH ÇİFÇİ ALİ ÖZDEMİR
ESRA KIZILTEPE
GÖKÇE NUR BEDEL
42 TOPAKLI
ORTAOKUL
İBRAHİM USLU MERYEM SERT HÜLYA İĞDELİ
SEMANUR ÇOBAN
MERVE ÖZBABA
43 GÖREME
ORTAOKULU
SUDE KAYA ASLIHAN CEYLAN HARUN EFE
NİMET KORKMAZ
CEREN MIZRAK
44 KALABA
MEHMET AKİF ERSOY
ORTAOKULU
EZGİ ÇINAR ALİ KARASU AYDIN MANAV
AYŞE DEMİRTAŞ
GAMZE BÜYÜK
45 ÜRGÜP
MEHMET DİKER ORTAOKULU
HATİCE ÖZTÜRK EMRE KAYA
CUMA YALÇIN
BADEGÜL EREL
GAYE GÖKSU
RUKİYE NUR TİMUR
46 DERİNKUYU
İMAM HATİP ORTAOKULU
ARİFE GÖZTEPE ELİF DEMİRBUĞA YUSUF ZİYA ÖZDEMİR
BEYTULLAH ÖZTÜRK
RABİA ESKİ
47 BAŞDERE ORTAOKULU HAVA NUR ÇELİK HATİCE ZENGİN NURULLAH ÖZKAN
FATMA ŞAHİN
EMİNE ERDOĞAN

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.