banner421
banner461
banner195

Altınyıldız'da Sosyal Sorumluluk Hız Kesmeden Devam Ediyor

Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri  Nevşehir il merkezi ve ilçe merkezlerinde uygulama çalışmalarına devam etmektedir.

Altınyıldız'da Sosyal Sorumluluk Hız Kesmeden  Devam  Ediyor

banner143
banner134
Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri  Nevşehir il merkezi ve ilçe merkezlerinde uygulama çalışmalarına devam etmektedir.
 
Altınyıldız Eğitim Kurumları; Değerlere saygılı, hakikat saygısı ve sevgisini benimsemiş, sınırlarının ve sorumluluklarının bilincinde, hizmet etme şevk ve gayreti içinde olan, güler yüzlü, ekip çalışmalarını önemseyen, vatanını- milletini- bayrağını seven ve alanları  ile ilgili mesleki yeterliliklerin kazanmış, çağdaş uygarlıklar düzeyine yükseltme hedefini şiar edinmiş  bireyler olarak yetişmektedir.
 
Yaşamın her anında ve yerinde toplum hizmeti çalışmalarını ” sosyal sorumluluk ” bilinciyle hız kesmeden, Forum Kapadokya, Nevşehir Kapalı Sebze Pazarı, ve  Gülşehir  Sadabat  Parkın da yürütmektedir.
 
Tansiyon ölçümü, sıcak çarpması, beslenme, spor, yaz döneminde karşılaşılan hastalıklar, kronik hastalığı olanların  dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında bilgilendirme eğitimleri yapmaktadır.
Bireyin kendi yaşam stiline uygun beslenme ve aktivite planlayarak sağlıklı bir yaşam sürmesi hedeflenmektedir.
 
Sosyal sorumluluk, toplum hizmeti çalışmamıza duyarlılık gösteren saygıdeğer Nevşehir halkımıza , çalışmalarda emek veren öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi  kutlar, teşekkür ederiz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.