banner461
banner195

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Programı Düzenlediler.

10 Kasım’da Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ülkemizin gerçek sahibi olan şehitlerimizi andı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Programı Düzenlediler.
11 Kasım 2014 Salı 18:11

banner143
Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Programı Düzenlediler.
İlgili Galeriye Git
banner134
10 Kasım’da Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ülkemizin gerçek sahibi olan şehitlerimizi andı. Üçüncü sınıf öğrencilerimizin hazırlamış olduğu program sabah saat 09.05’te şehitlerimizin ve ulu önder Mutafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Öğrencilerimizin hazırladığı Atatürk’le Bir Gün adlı oyun ile devam eden programda şiirler ve oratoryolar okundu. 
Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa Uçar “Türk bayrağı yere düştüğü zaman şehitlerimizin kemikleri sızlar bizler bunun bilincinde olan o bayrağı her şeyden üstün tutan Türk gençleri yetiştirmenin çabası içerisindeyiz, bugünkü program da gösteriyor ki Türk gençleri bayrağının değerini bilecek şekilde yetişiyor.” dedi. 
Mustafa Kemal’i anma programı akşam saat 18.00’da da velilerimize sunuldu. Program sonunda velilerimiz gençlerimizin bayrak ve şehitlik bilincine duydukları hayranlığı dile getirerek programa olan beğenilerini belirttiler. 
Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü anlayan devletini her türlü çıkarın üzerinde tutan ve devleti için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, bayrağının kıymetini bilen gençler yetiştirmiş olmayı her türlü başarının üzerinde tutuyoruz. Bu gençlerin yetişmesinde emeğini esirgemeyen geleceği şekillendiren öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halil Efe Tangüler - 4 yıl önce
O gün nasıl güzeldi spikerlik yaptım ben bu kadar kolay bir şey görmedim bazı haber sunan spikerlik ezberleyemiyor çok kolay bir şey