banner461
banner195

Altınyıldız Koleji 23 Nisan Coşkusunu Ankara'da Yaşadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl yine Ankara’da Ata’nın huzurunda kutlandı.

Altınyıldız Koleji 23 Nisan Coşkusunu Ankara'da Yaşadı
24 Nisan 2013 Çarşamba 17:24

banner143
ALTINYILDIZ KOLEJİ 23 NİSAN COŞKUSUNU ANKARA’DA YA
İlgili Galeriye Git
banner134

 Altınyıldız Koleji 5.sınıf öğrencilerinden oluşan bir grup öğrenci 23 Nisan 2013 günü sabah saatlerinde önce Anıtkabir’de yapılan programa katılarak bize bugünü armağan eden Ulu Önder Atatürk’ü ziyaret ettiler.Anıtkabir  ziyaret esnasında Atatürk mozolesini ve Atatürk Müzesini gezen öğrencilerimiz, Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret etmenin özellikle de bu önemli günde burada bulunmanın kendilerini çok heyacanlandırdığını ve onure ettiğini belittiler.

           

            Anıtkabir ziyaretinin ardından öğrencilerimiz  TBMM’yi ziyaret ettiler.TBMM’yi ziyaretimiz sırasında Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK’ü odasında ziyaret eden öğrencilerimiz merak ettikleri soruları sorma imkanı ve TBMM’yi Vekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK  ile gezme imkanı buldular.

             TBMM’yi ziyaretleri sırasında öğrencilerimiz Nevşehirimizin diğer milletvekilleri Sayın Ahmet Erdal FERALAN ve Sayın Ebubekir GİZLİGİDER’e çiçeklerini sunma fırsatını buldular.

            

             Meclis ziyaretinden sonra Altınpark Feza Gürsoy Bilim Merkezi’ni ziyaret eden öğrencilerimiz burada çeşitli deneyleri izleme ve uygulama fırsatı buldular. Feza Gürsoy Bilim Merkezinde Elektrik Topu deneyine katılan öğrencilerimiz bu etkinlik sırasında hem eğlendi, hem de elektrik hakkında somut bilgilere ulaştılar.

 

                 Son olarakta Armada Alışveriş Merkezi’ne giden öğrencilerimiz burada günün yorgunluğunu atıp akşam yemeği yedikten sonra sorunsuz bir şekilde Nevşehir’e döndüler.

                  Her yıl 5.sınıf öğrencileri ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Ankara’da Anıtkabirde ve TBMM’de kutlayan Altınyıldız Koleji olarak, bütün öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını Kutlarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.