banner461
banner195

Altınyıldız Koleji 8.sınıflar SBS Deneme Sınavına Rekor Katılım

ürkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji,SBS öncesi ilimizdeki 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katıldıkları ödüllü bir deneme sınavı düzenledi.5 Mayıs 2013 Pazar günü Altınyıldız Koleji kampüsünde düzenlenen sınava 2 bin civarında öğrenci katıldı.

Altınyıldız Koleji 8.sınıflar SBS Deneme Sınavına Rekor Katılım
06 Mayıs 2013 Pazartesi 12:31

banner143
banner134

 ALTINYILDIZ KOLEJİ 8.SINIFLAR SBS DENEME SINAVINA REKOR KATILIM.

                                2 BİN ÖĞRENCİ SINAVDA TER DÖKTÜ.

                      ALTINYILDIZ LİSELERİ ERKEN KAYITLARI BAŞLADI.

                  Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji,SBS öncesi ilimizdeki  8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katıldıkları ödüllü bir deneme sınavı düzenledi.5 Mayıs 2013 Pazar günü Altınyıldız Koleji kampüsünde düzenlenen  sınava 2 bin civarında öğrenci katıldı.

3 oturum halinde düzenlenen SBS Deneme Sınavı soruları Özde-bir tarafından hazırlandı.Sınava katılan öğrenciler nitelikli sınav sorularının SBS de kendilerine büyük avantaj sağlayacağını belittiler.

                   Altınyıldız Koleji bünyesinde bulunan Fen Lisesi,Anadolu Lisesi ,Anadolu Öğretmen Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde öğrenim görecek öğrencilere de bu sınavdaki başarılarına göre çeşitli indirimler sağlanacağı Okul yönetimi tarafından açıklanmıştır.

                   Altınyıldız Koleji'nde 2013-2014 erken kayıt dönemi başlamış olup,17 Haziran 2013 tarihinde sona erecektir.Bu kayıt döneminde yoğun talep dolayısıyla kontenjan sorunu yaşanabileceğinden,okullarımıza kayıt olmayı düşünen öğrenciler kayıtlarını bir an önce yaptırmalıdır. Tüm okullarımıza, özellikle yeni açılan Altınyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 9.ve 10.sınıflar da olmak üzere erken kayıtlar yapılmaktadır.

                     Nevşehir'de eğitim ve öğretim alanında başarılarıyla Türkiye'nin Örnek Okulu unvanını alan Altınyıldız Koleji,SBS öncesi 8.sınıflara düzenlediği ve binlerce öğrencinin ücretsiz olarak yararlandığı deneme sınavını başarıyla gerçekleştirerek yeni bir hizmeti daha ilimiz öğrencilerinin yararına sunmuştur.

                    Nevşehir 1.si okul unvanını da elinde bulunduran Altınyıldız Koleji SBS Deneme Sınavı uygulamasıyla ilimizin başarı oranının da yükselmesine katkı sağlamaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Filiz - 3 yıl önce
Kuzenim çok çalişti ama kazanamadiiii