banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinden Kutlama Mesajı

Nevşehir Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız.

  Altınyıldız  Kolejinden  Kutlama  Mesajı
10 Ocak 2015 Cumartesi 12:03

banner143
banner134

 10  OCAK  ÇALIŞAN  GAZETECİLER  GÜNÜ  KUTLU  OLSUN…

Nevşehir Altınyıldız  Eğitim Kurumları olarak, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız.Ana görevleri  arasında toplumu bilgilendirme hakkı ve vatandaşın doğru haber alma hakkı bulunan gazetecilik mesleğini icra eden, tüm gazetecilerin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kutlu olsun.

            Gazetecilik, günümüzün en dinamik, en zor ve en onurlu meslekleri arasında yer almaktadır.  Halkın gözü, kulağı ve sesi olan gazeteciler,  geceli gündüzlü çalışarak, zorluklarla işlerini yaparken, toplumu bilgilendirmeye gayret etmektedirler.

            Gazetecilerimiz, üstlendikleri görevle toplum vicdanının gür sesi olma sorumluluğunu yerine getirmektedir. 

            Basın, katılımcı ve çağdaş demokrasinin  vazgeçilmez unsurlarından biridir.  Bir fedakârlık  mesleği  olan  basın  sektörünün çalışanları,  gayretleri  ve  özverileri  ile  her  türlü  takdiri  hak etmektedir.

            İlimiz basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  Günü’nü en samimi duygularla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, esenlik ve huzur dolu bir yaşam  diliyoruz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.