banner461

Altınyıldız Liseleri Kayıtlarına Büyük İlgi

Nevşehir’in en büyük Özel Liselerini bünyesinde bulunduran Altınyıldız Eğitim Kurumları Liselerinde yeni eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.

Altınyıldız Liseleri Kayıtlarına Büyük İlgi
29 Nisan 2017 Cumartesi 13:57

banner143
banner134
Nevşehir’in en büyük Özel Liselerini bünyesinde bulunduran Altınyıldız Eğitim Kurumları Liselerinde yeni eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.
        
Altınyıldız Liselerinin Akademik başarısı 2017 yılında göz kamaştırdı.YGS de Nevşehir’deki bütün birincilikleri kazanan Altınyıldızlılar,Liseler arası 2017 TÜBİTAK bölge yarışmasında’da Bölge 1.si oldu.
        
2017-2018 Öğretim yılı 9.sınıflarına kayıt olan öğrenciler;"YGS de Türkiye dereceleri kazanan Altınyıldız Koleji,öğrencilerine sadece Üniversite sınavlarında değil, her alanda başarılı bir gelecek sunmaktadır." dediler
 
         2017 Yılında Altınyıldız Liseleri
 
         *Atletizmde Türkiye ve Avrupa 1.likleri
         *Tekwonda Avrupa Birinciliği
         *Basketbol Erkek Takımı Nevşehir 1.liği
         *Basketbol Kız Takımı Nevşehir 1.liği
         *Basketbol Kız Takımı Bölge 1.liği
         *Voleybol Kız Takımı Nevşehir 1.liği
         *Hentbol Erkek Takımı Nevşehir 1.liği
         *Futsal Kız Takımı Nevşehir 1.liği
         *Futsal Erkek Takımı   Nevşehir 1.liği
         *Satranç Türkiye 4.lüğü,Nevşehir Takım ve Bireysel 1.liği
         *TÜBİTAK Bölge 1.liği
         *Resim,Şiir,Komposizyon Birincilikleri kazanmışlardır.
        
        
Her yıl olduğu gibi tatlı bir rekabetin ve başarının yaşandığı Altınyıldız'da bu yıl da çok sayıda TEOG Sınavında Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan öğrencilerimiz,mükemmel eğitim ve sosyal yaşam sunan Altınyıldız’ı tercih etmektedir.
        
Her geçen gün büyüyen,gelişen,yenilenen Altınyıldız Liselerinde bini aşkın üniversiteliyi yetiştiren İdareci ve öğretmen kadromuzla yeni şampiyonları Nevşehir’e ve Türkiye’ye kazandırıyoruz.
 
EĞİTİMDE KALİTE ALTINYILDIZ’DIR.


 
ÖZEL ALTINYILDIZ LİSELERİN'DE SİZ'DE BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUN
 
“Türkiye’nin Örnek Okulu Özel Altınyıldız Koleji “1998 yılında Nevşehir’de eğitime gönül vermiş girişimciler tarafından kurulmuştur. Elde ettiği başarılarla Nevşehir’de ilkleri gerçekleştiren Özel Altınyıldız Koleji, Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli özel öğretim kurumlarından birisi haline gelmiştir.

Eğitim-öğretim faaliyetlerine hız kesmeden  devam eden en mükemmel eğitim olanaklarını öğrencilerine sunan Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları bünyesinde;
Kreş,Anaokulu,İlkokul,Ortaokul ile Anadolu Lisesi,Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bulunmaktadır.Özel Altınyıldız Liseleri her yıl kontenjanlarını  doldurarak Nevşehir halkının gözünde kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır.Eğitime gönül vermiş başarıyı elde etmek için var gücüyle çalışan yönetici,öğretmen,veli ve öğrencileriyle geleceğe yön vermeye devam etmektedir.

Özel Altınyıldız Liselerinde; Fen Lisesi,Anadolu Lisesi ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin elde ettiği başarılarla büyüyen Özel Altınyıldız Koleji binasında; konferans salonu,spor-salonu,halısaha,açık-kapalı  oyun alanları,diyetisyen kontrolünde yemeklerin verildiği yemekhane, fizik-kimya-biyoloji,fen ve bilgisayar 3D laboratuvarları,etüt salonları,okuma etkinliklerinin gerçekleştiği zengin  kütüphane, teknoloji sınıfları ve 60 dersliğiyle Türkiye’nin en iyi okul kampüslerin den biri olarak öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

 Altınyıldız Koleji öğrencilerine verdiği ücretsiz Altınyıldız  test yayınlarıyla ders saatlerinin dışında hafta sonunda yapılan kurslarla ve hafta içi  etütleriyle en iyi imkanları sağlayarak başarıyı alışkanlık haline getirmiş bir okul olmayı başarmıştır.Eğitimde kaliteyi ilke edinen ve “Eğitimde Kalite Altınyıldız dır.’’ sloganıyla öğretim hayatına başlayan Altınyıldız Koleji Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Kalite Beratı” ödülü verilen ilk özel okul olmuştur.

Üniversite sınavlarında mezun verdiği, 2002 yılından beri Nevşehir 1.likleri elde edip,1000 civarında öğrencisini  Türkiye’nin gözde üniversitelerine göndererek büyük başarılar elde etmiş ve Nevşehir’in en kaliteli özel okulu olmayı başarmıştır.

Öğrencilerini bütün yönleriyle geliştirmeyi amaçlayan ve donanımlı bireyler olarak topluma sunan “Altınyıldız Koleji”nde ders etkinliklerinin dışında kaliteli eğitmenler eşliğinde sosyal etkinlikler gerçekleştirilmektedir.Sosyal-kültürel alanlardaki etkinliklerde  birçok başarıya imza atan Altınyıldız Koleji, bilim şenlikler,TÜBİTAK ve diğer proje yarışmaları,gökyüzü gözlem şenlikleriyle öğrencilerini bilimsel faaliyetlere yönlendirmekte uluslararası eğitim ve kardeş okul ilişkileriyle onlara yabancı kültürleri tanıma fırsatı sağlamakta ve bu etkinliklerle geleceğin liderlerini yetiştirmektedir.

Eğitim-öğretim etkinlikleriyle sosyal ve kültürel faaliyetleri dışında sportif faaliyetlerde de başarılar kazanan okulumuz; atletizm, basketbol, futsal, futbol, yüzme, voleybol,boks taekwando kız ve erkek takımlarıyla İl birincilikleri, Türkiye dereceleri, dünya dereceleri kazanma başarısı göstermiştir. Altınyıldız Kolejinde başarı bir gelenektir.YGS ve LYS’ de   her yıl öğrencilerimiz Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanmakta bilimsel sosyal ve kültürel alanlarda Avrupa Dil Ödülü,TÜBİTAK Türkiye 1.liği Bilişim Olimpiyatları ve UNESCO Dünya 1.liği derecelerini  Altınyıldız Kolejli öğrencilerimiz kazanmıştır.Şiir,resim,komposizyon ve satrançta çok sayıda Nevşehir,bölge ve Türkiye dereceleri kazanan Altınyıldız Kolejliler kendilerine özgüvenleriyle dikkat çekmekte ve başarının bir kültür haline getirildiği Altınyıldız Fen Lisesi,Anadolu Lisesi ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde bilgili,ahlaklı sosyal-kültürel sportif yönden güçlü  yabancı dil bilen ,kendine güveni tam disiplinli,bilimsel yöntem ve teknikleri uygulayan,sevgi ve saygıyı ilke edinmiş öğrenciler yetiştirilmektedir.Bu öğrencilerin yetişmesi alanında uzman, tecrübeli,kendini kanıtlamış bilgili öğretim kadromuzla sağlanmaktadır.
Altınyıldız Kolejini farklı kılan mükemmel eğitim ve sosyal yaşamdır.Başarılı bir gelecek için sizin çocuğunuz da Altınyıldız Kolejli olsun.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.