banner461
banner195

Altınyıldız Liselilerden Duygulandıran Ziyaret!

Özel Altınyıldız Liseleri öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan bir heyet, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamak üzere, Nevşehir Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Kapadokya Hastanesi ve Özel Versa Hastanesini ziyaret ettiler.

Altınyıldız Liselilerden Duygulandıran Ziyaret!
14 Mart 2019 Perşembe 16:09

banner143
banner134

Özel Altınyıldız Liseleri öğretmenleri ve öğrencilerinden oluşan bir heyet, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamak üzere, Nevşehir Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Kapadokya Hastanesi ve Özel Versa Hastanesini ziyaret ettiler. Doktorlarımıza karanfil vererek Özel Altınyıldız Koleji adına doktorlarımızın tıp bayramlarını kutladılar.

Altınyıldız Koleji olarak,;

"Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının "14 Mart Tıp Bayramı" kutlarız.”dediler.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet edin" sözünden de güç alarak, yalnızca bir hastalığı tedavi etmenin değil, hayatlarımıza sağlık getirmenin ve bütün umudumuzu kaybettiğimizde yanımızda olmanın sihirli güçleriyle donatılmış olan hekimlerimizin gününü kutlayıp iyi dileklerini ilettiler.

Bugüne kadar Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinden mezun olan olarak TIP Fakültelerine yerleşen 116 doktorumuzun Tıp Bayramını kutlarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.