banner461
banner195

Altınyıldızda 23 Nisan Çoşkusu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı görkemli bir törenle kutlandı.

Altınyıldızda 23 Nisan Çoşkusu
23 Nisan 2016 Cumartesi 16:38

banner143
banner134
Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir.Gündüz programında Öğrencilerimize sunulan programımız 22 Nisan 2016  Cuma Saat 18:00 ‘da ise velilerimize sunulmuştur.
 
            Okul Müdürü Sayın Mehmet Eravcı program Sonunda yaptığı konuşmada ‘Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.Varlığımız Türk Varlığına Armağan Olsun’ ifadelerini kullandı.
 
            Programımıza katılan Sayın Nevşehir Cumhuriyet Başsavcımız Adnan Tosun , Sayın Nevşehir Baro Başkanımız Necmi ÖNCÜL, Sayın İl Başkanı Mehmet Ali TANRIVER ile birlikte Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI ve Kurum Müdür yardımcılarımız Öğrencilere hediyelerini takdim ettiler.  Nisan Ayı başında Şehit düşen Jandarma Astsubay Üst Çavuş Selçuk KARABAKLA’nın eşi Ayşegül KARABAKLA ise program sonunda 2.Sınıf Öğretmenlerimize çiçek verdi.
 
            Programın hazırlanmasında emeği geçen 2.Sınıf öğretmenlerimiz Cumhur DEMİRSOY,Mustafa AYDALGA ,Sibel ÖZDİL ,Neval GÖNENBABA,İngilizce Öğretmenimiz Özgür ZENGİN , Astronomi ve Drama Öğretmenimiz Gülbahar YARILI ,Müzik Öğretmenimiz Sezgi CEYLAN,Bilgisayar Öğretmenimiz Canan YÜNCÜ, Halk Oyunları öğretmenimiz Kübra EKİCİ ,Robotik ve Akıl Oyunları Öğretmenimiz Nehir KORKMAZ, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Erdoğan KILIÇ  ve sevgili öğrencilerimize,programda bizleri yalnız bırakmayan saygıdeğer velilerimize teşekkür eder,Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutlarız.
 
 
TÜM DÜNYA ÇOCUKLARININ ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.