banner461
banner195

Bursluluk Sınavları Sonucu Kardelene Büyük Teveccüh

5-6 Ocak tarihlerinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen Kardelen Koleji Bursluluk Sınavları velilerden büyük takdir topladı.

Bursluluk Sınavları Sonucu Kardelene Büyük Teveccüh
14 Ocak 2019 Pazartesi 09:31

banner143
banner134

Son yıllardaki fiziki gelişimi, kadrosunun güçlenmesi ve akademik başarılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Kardelen Koleji, bursluluk sınavlarında da gösterdiği düzen ve ciddiyet ile beğeni toplamaya devam ediyor. Ayrıca Bursluluk sınavlarını yıldırım hızıyla açıklaması, sonuçları veli cep telefonlarına sınavdan sonra 24 saat içerisinde göndermesi ve 2 gün içerisinde tüm velilere ulaşması ile başarısını bir kez daha gösterdi.

Sınavda görülen ciddiyet ve hassasiyet, jet hızıyla açıklanan sınav sonuçları Kardelen Koleji ‘nde ön kayıtlara da yansıdı. İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, kontenjanların sınırlı olduğunu, İlimiz velilerinin bursluluk sınavlarına gösterdiği ilginin kayıtlara dönüşmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

“Kardelen Koleji Bursluluk Sınavlarının uygulanması ve sonuçlandırılmasında gösterdiğimiz ciddiyet ve hassasiyeti, eğitim anlayışımızın her safhasında göstermekteyiz” diyen İlköğretim Müdürü Çamcı, “Geçen yıl LGS sınavları, önceki yıllardaki TEOG sonuçları bunun göstergesidir”. İfadelerine yer verdi.

“Sınavların sonuçlanmasından hemen sonra kendi velimiz ile birlikte tüm velilere ulaşmamız nedeniyle hem kendi velimizden hem de yeni başvurulardan büyük ilgi gördük.” Diyen Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı, “Mevcut birçok şubelerimizin doluluğu nedeniyle bazı kademelerde ek şubeler açmayı planlamaktayız. Ayrıca Kardelen Koleji bursluluk sınavları sonucu kayıt başvurularına yoğun talep gösteren tüm velilere teşekkür ederim.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.