banner461
banner195

Kardelen Basketbol Takımlarından Çifte Final Heyecanı

Kardelen Eğitim Kurumları genç kız ve genç erkek basketbol takımları Hatay’daki basketbol bölge şampiyonasında rakiplerini devirerek finallere kaldı.

Kardelen Basketbol Takımlarından Çifte Final Heyecanı
15 Nisan 2016 Cuma 10:32

banner143
Kardelen Basketbol Takımlarından Çifte Final Heyecanı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir de rakiplerini dize getirerek gruplarda ilimizi temsil etme hakkı kazan Kardelen genç kız ve genç erkek basketbol takımları Hatay’daki bölge müsabakalarında fırtına gibi esip rakiplerini geçti.
Kardelen genç erkekler basketbol takımı dün Osmaniye’nin şampiyon basketbol takımı ile karşı karşıya geldi. Müsabaka da kıyasıya mücadele olurken son dakikaya kadar heyecan sürdü. Ancak Kardelenler 49-50 karşılaşmadan galip ayrılmasını bildi. Kardelen genç erkek basketbol takımının mücadelesi sürerken aynı anda Kardelen genç kızlar da Karaman’nın şampiyon basketbol takımı ile mücadele ediyordu. Kardelen genç kızlar basketbol takımı ise rakibini 58-38 gibi farklı bir skorla devirerek finallere katılmaya hak kazandı.
Nevşehir’imizi grup müsabakalarında temsil eden Kardelen basketbol takımları Hatay da ki bölge şampiyonasında hem genç kızlar hem de genç erkeklerde finallere kalarak bizlere çifte heyecan yaşattılar.
Bu gün oynanacak olan final müsabakasında Kardelen genç kızlar basketbol takımı Antalya’nın şampiyon basketbol takımı ile karşı karşıya gelirken aynı anda Kardelen genç erkekler basketbol takımı da Kilis’in şampiyon basketbol takımı ile karşı karşıya gelecek. Grup şampiyonluğu maçına çıkacak olan Kardelen genç erkek, genç kız basketbol takımlarına başarılar diliyor, Hatay’dan çifte galibiyet haberini almayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.