banner461

Kardelen Eğitim Kurumlarına Romanyalı Grubun Ziyareti

Praktical Teaching Methods projesi çerçevesinde Kardelen Eğitim Kurumlarını ziyarete gelen Romanyalı grup Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI karşıladı.

banner503
Kardelen Eğitim Kurumlarına Romanyalı Grubun Ziyareti
02 Haziran 2016 Perşembe 11:00

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI, Müdür Yardımcısı Barış BAĞCI ve İngilizce öğretmenleri Meryem EKİCİ ve Ahmet CAN eşliğinde Kardelen dersliklerini, yemekhanesini, kafeteryasını, spor salonunu, Labaratuvar ve sanat sınıflarını gezen Romanyalı grup ayrıca minik kardelenlerle de İngilizce sohbet ettiler.
Romanyalı grup kardelenli öğrencilerle yaptıkları konuşmada, kardelenli öğrencilerin İngilizce performansından oldukça etkilendiler. Kardelen Eğitim Kurumlarının sahip olduğu sosyal ve sanatsal imkanlarının yanında eğitimde, sporda ve proje yarışmalarında elde ettiği başarıları görme fırsatı bulan grup Kardelen Eğitim Kurumlarına ve öğrencilerine hayranlıklarını belirttiler.
Kardelen Eğitim Kurumlarına ziyaretlerinden mutlu olduk dile getiren Romanyalı grup Kardelen Eğitim Kurumları için bir öğrencinin başarılı olması için her şeye sahip, burada öğrenci olmak büyük bir ayrıcalık dediler. Kendilerini misafir eden Kardelen Eğitim Kurumlarına teşekkür ederek Kardelen Eğitim Kurumları binası önünde fotoğraf çekiminin ardından ayrıldılar.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.