banner461
banner195

Kardelen Kolejinde 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılının Son Veli Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokulunda 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının son öğrenci veli toplantısı yapıldı.

Kardelen Kolejinde 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılının Son Veli Toplantısı Yapıldı
11 Mayıs 2013 Cumartesi 18:02

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının son öğrenci veli toplantısının büyük bir ilgi gördüğünü söylerken şunları kaydetti.

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının son öğrenci veli toplantısını büyük bir katılım eşliğinde yaptık. Öğrenci velilerimiz okulumuzda yapılan veli toplantısına büyük bir ilgi gösterdi. Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir'in eğitimde başarı çıtasının yükseltmekten dolayı son derece mutluyuz. Haziran ayında yapılacak olan SBS sınavı sonrasında yine Özel Kardelen Koleji olarak büyük bir başarı elde edeceğimize yürekten inanıyorum. Bizler Nevşehir'in eğitimde ki başarı çıtasını yükseltebilmek adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bunun en büyük hediyesini de SBS sınavı sonrasında alacağımızdan hiç şüphem yok. Özel Kardelen Koleji olarak öğrencilerimizin yıl boyunca nasıl ders çalıştıkları konusunda ve Kardelen Koleji olarak öğrencilerimize neler kattığımızı öğrenci velilerimiz ile paylaştık. Okulumuzda yapılan 2012- 2013 Eğitim Öğretim yılının genel bir değerlendirmesini ve öğrenci velilerimizin bizlerden ne gibi talepleri olduğunu öğrendik. Özel Kardelen Koleji olarak yıl sonu veli toplantımıza katılan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum'' diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.