banner461

Kardelen Kolejinden Görkemli Açılış

Çeyrek Asırlık Eğitim Tecrübesi ile Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Eğitim Kurumları Yeni Eğitim-Öğretim Yılına görkemli bir açılışla merhaba dedi.

banner503
Kardelen Kolejinden Görkemli Açılış
09 Eylül 2019 Pazartesi 17:41

banner143
banner134

Kardelen Koleji Kampüsünde gerçekleştirilen İlköğretim haftası törenlerine, Kardelenli öğrenciler, çok sayıda veli ve öğretmenler katıldı. İlköğretim öğrencilerinin günün anlam ve önemine uygun hazırladıkları şiirler ve özlü sözlerle devam eden tören Kardelen Koleji Kafkas Ekibi’nin hazırladıkları gösterilerle sona erdi.

Kardelen Koleji 5.Sınıf öğrencileri, Kardelenli Miniklere ‘okulumuza hoş geldiniz’ çiçeklerini hediye etti.

Kardelen Koleji Kampüsünde gerçekleştirilen törenin ardından Kardelen Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerine bilgilendirme toplantısı Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, "Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin akademik yönden her türlü eksikliğini tespit edip lider eğitim kadromuz rehberliğinde gerek okul derslerimizle gerekse düzenlemiş olduğumuz kurslarımızdaki derslerle en etkili şekilde giderebilmenin gayesindeyiz. Yıl içerisindeki diğer çalışmalarımız da belirlediğimiz bu program çerçevesinde devam edecektir. Okulumuza yeni başlayan öğrencilerimize hoş geldiniz diyoruz. "dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.