banner461
banner195

Kardelen Kolejinden İyi Bayramlar

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yayımlamış olduğu mesajında tüm Nevşehir halkının Kurban Bayramını kutladı.

Kardelen Kolejinden İyi Bayramlar
11 Ekim 2013 Cuma 13:01

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yayımlamış olduğu mesajında tüm Nevşehir halkının Kurban Bayramını kutladı.

Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yayımladı mesajında , dini bayramları milli birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve sosyal dayanışmanın pekiştiği özel günler olduğuna vurgu yaparak, bu güzel günlerin millet ve aile olarak herkesle bir arada, sevgi ve sevinç içerisinde yaşanması temennisinde bulundu.

Dini bayramların; toplumu güçlü kılan en önemli değerlerden olan büyüklere saygı, küçüklere sevgi ve aile olma bilincinin, akrabalar ve komşularla bayramı yaşama duygusunun doruk noktasına çıktığı fırsatlar olduğuna işaret eden Menekşe, şunları kaydetti:

“Bayramlarımız, yıllarca birbirini göremeyen dost ve akrabaların buluşmasına, dargınların, küslerin barışmasına, hasretlerin sona ermesine, yoksulların hayır dualarının alınmasına, güzelliklere vesile olur.

Bizi biz yapan bayramlarımıza sahip çıkmak, bayram ruhunu çocuklarımıza aşılamak ve gelecek nesillere aktarmak en büyük sorumluluğumuzdan birisi olmalıdır. Unutmayalım ki, toplumsal hayatımızın temel direği olan milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmak; birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek, toplumsal huzur ve ekonomik-sosyal kalkınmamızı sağlayacaktır.

Bayramlarımızı yaşayalım, yaşatalım. Bu vesile ile tüm İslam aleminin, milletimizin ve Nevşehirli hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, sevgi dolu ve huzurlu nice güzel bayramlar geçirmelerini dilerim.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.