banner461
banner195

Kardelenli Öğrenciler Portekiz ve Hırvatistan’ın Ardından Şimdi İspanyada 

Kardelen Eğitim Kurumu öğrencileri Erasmu+ kapsamında gittikleri Portekiz ve Hırvatistan’ın ardından şimdi de İspanya’ya gittiler.

Kardelenli Öğrenciler Portekiz ve Hırvatistan’ın Ardından Şimdi İspanyada 
09 Mayıs 2016 Pazartesi 11:38

banner143
banner134
İspanya’ya gidecek olan Kardelen kafilesinde İngilizce Öğretmenleri; Joanna SOLTSIAK GÜRPINAR, Meryem EKİCİ ve Rehber Öğretmeni Rahime SAÇLI ile birlikte Kardelen Eğitim Kurumu 6. Sınıf öğrencileri yer alıyor. Cuma günü Valencia’ya uçan kafile yaklaşık bir hafta boyunca İspanya da kalacak.
Kardelenli öğrencilerin İspanyadaki ilk günleri Valencia turu ile başlayacak. Ardından birçok etkinlik ve projelerde yer alacak olan kardelenli öğrenciler ve öğretmenler milli unsurlarımızı, kültürlerimizi; yemeklerimizi, sporlarımız katılımcı olan ülkelere tanıtma fırsatı ve diğer kültürleri tanıma fırsatı bulacak. Her ülke için milli unsurların tanıtılması ve farklı kültürleri tanıyabilmek adına büyük bir fırsat olan Erasmus+ da birçok projesiyle her yıl yer alan Kardelen Eğitim Kurumları milli unsurlarımızı tüm dünyaya tanıtıyor.
Nevşehir’in Eğiti öğretimdeki lider ve öncü eğitim kuruluşu olan Kardelen Eğitim Kurumları her yıl yer aldığı uluslar arası proje, yarışmalar ve Erasmus kapsamındaki etkinlikleri ile öğrencilerine Kardelenli olmanın farkını yaşatıyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.