banner461
banner195

Lara Koleji Öğrencilerinden Güreş’te 5 Madalya

Nevşehir Özel Lara Koleji öğrencileri, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen güreş müsabakalarında 5 madalya alarak büyük başarı elde etti.

Lara Koleji Öğrencilerinden Güreş’te 5 Madalya
16 Ocak 2013 Çarşamba 12:13

banner143
banner134

 Şampiyonada  66 kiloda Berat Görgün ve 59 kiloda Ahmet Taha Çiğdem altın madalya alırken, 42 kiloda Mesut İnce ve 66 kiloda Hasan Kaleli gümüş 47 kiloda  Ertuğrul Aktaş da bronz madalya kazandılar.

 Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2012 - 2013 öğretim yılı okul sporları müsabakaları kapsamında düzenlenen şampiyonaya ilgi oldukça fazlaydı. Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılan güreş müsabakalarında öğrencilerin kıyasıya mücadeleleri nefes kesti. Yarışmada 5 madalya kazanan Lara Koleji güreş takımı öğrencileri okulun ve arkadaşlarının gururu oldu.

Özel Lara Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Şahin güreş müsabakalarında madalya alan öğrencilerin kendilerine gurur yaşattığını söyledi. Sporcularını kutlayan Şahin , “Onların ulusal müsabakalarda ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği veren okul yönetimi, öğretmenlerimize ve öğrencilerin ailelerine teşekkür ediyorum.” dedi. Okul müdürü Ulaş İnönü ise üst üste alınan başarılı sonuçlardan duyduğu mutluluğu dile getirerek "Lara Koleji olarak sportif faaliyetlerde yer almaya çalışıyor ve bunların meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Önümüzdeki yıllarda okulumuzu daha da profesyonel bir yapıya kavuşturmak için gayret ediyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emrah eser - 5 yıl önce
tebrikler lara koleji ögrencileri...her başarının altında iyi bir eğitim yatar...
başarının adı lara koleji...
Avatar
ASLAN YILMAZ - 5 yıl önce
öğrencileri tebrik ediyorum. hepsine helal olsun. tebrik ediyorum ortaliği kasip kavurmuşlar...