banner461
banner195

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Olgun Kardelen’de

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat Özel Kardelen Koleji’ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Olgun Kardelen’de
17 Eylül 2012 Pazartesi 14:47

banner143
banner134

 Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun,Önce Nevşehir Valisini ziyaret etti sonra  Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat ile birlikte Özel Kardelen Koleji’ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun Özel Kardelen Koleji’ni ziyaret ederek Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’dan okul hakkında bilgi alarak yeni eğitim döneminin açılmasından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun burada yaptığı açıklamada 2012–2013 Eğitim Öğretim yılının açılışı nedeniyle Nevşehir’de bulunduğunu ve Özel Kardelen Koleji’ni de ziyaret ederek okul idarecilerine ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılını kutladı. Olgun burada yaptığı açıklamada şunları söyledi. ‘’ 2012 2013 Eğitim Öğretim yılımız hayırlı olsun. Bakanlık olarak sizlerle birlikte olmak istedik. Bu kısa sürede açılış haftasında hep birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyum. Nevşehir eğitimde Türkiye’de çok iyi bir noktada olduğunu biliyoruz. Bundan sonrada Nevşehir için inanıyorum ki daha güzel şeyler olur. Bugün okulların ilk açıldığı gün Özel Kardelen Koleji’ni ziyaret etmekten dolayı son derece mutluyuz. Kardelen Koleji’nin başarılarını bizlerde zaman zaman takip ettiğimiz günler oluyor. Bu yüzden okul idarecilerini ve tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İnanıyorum ki bundan sonra da yine aynı başarıları almaya devam edeceklerdir. Ben bizleri bugün misafir eden Özel Kardelen Koleji okul idarecilerine ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum’’dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise kendilerini ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun’a teşekkür etti. Kaplan,’’ Özel Kardelen Koleji olarak bu yıl LYS yerleştirme sonuçlarında yüzde 86 oranında yerleştirme başarısı göstererek Nevşehir’de birinci okul olduk. Bu başarı tabi ki ekip işidir. Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir’de gerçekten son derece başarılı bir eğitim kadrosuna sahibiz. Tabi burada okul yönetimimize de teşekkür ediyoruz. Çünkü bizleri gece gündüz demeden sürekli destekliyorlar. Bu başarı hepimizin ortak başarısıdır. Bundan sonra ki yıllarda da Özel Kardelen Koleji olarak bireysel değil kitlesel başarılar elde ederek Nevşehir’i Türkiye’de en başarılı iller arasında görmek için çalışmalarımız devam edecektir’’dedi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Davut Olgun, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Nail Yavuz, Osman Balak, Fazıl Parlak, Mustafa Ece, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ve Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı hep birlikte öğrenciler ile bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.