banner461
banner195

Minik Kardelenlerin Büyük Projesi İlk Meyvesini Verdi

Minik Kardelenlerden Hacıbektaş Toki Yumurcak Anaokuluna Oyuncak Desteği

Minik Kardelenlerin Büyük Projesi İlk Meyvesini Verdi
14 Nisan 2016 Perşembe 10:49

banner143
Minik Kardelenlerin Büyük Projesi İlk Meyvesini Verdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları anasınıfı, 1. ve 2. sınıf öğrencileri imkanı olmayan anaokullarına oyuncak desteği projesi büyük ilgi görüyor. Minik Kardelenlerin katılımıyla gerçekleştirilen proje kapsamında öğrenciler evlerinde kullanmadığı oyuncakları toplayarak ihtiyacı olan köy okullarına gönderiyor.
Minik Kardelenlerin büyük projesi ilk meyvesini verdi. Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen ve öğrencileri proje kapsamında toplanan onlarca oyuncak ile Hacıbektaş Toki Yumurcak Anaokuluna sürpriz yaptı. Kardelen Eğitim Kurumları rehber öğretmeni Deniz Uçar CENGİZ, anasınıfı öğretmeni Ufuk PAÇAL ve Kardelen öğrencilerini, Hacıbektaş Toki Yumurcak Anaokulu Müdürü Fatma ASLAN karşıladı.
Hacıbektaş Toki Yumurcak Anaokulu Müdürü Fatma ASLAN’IN Kardelenli meslektaşlarını karşılamasının ardından sınıflara tek tek girilerek öğrencilere oyuncaklar dağıtıldı. Yumurcak Anaokulu öğrencilerin yaşadığı mutluluk görülmeye değerdi. Yapılan destekten ve ziyaretten mutluluğunu dile getiren ASLAN Kardelenli öğretmen ve öğrencileri böyle anlamlı ve güzel projede yer almalarından dolayı kutladı.
Halen devam eden proje de daha onlarca ihtiyacı olan anaokuluna oyuncak desteği verilecek. Minik kardelenlerin böyle güzel ve anlamlı bir projede yer alması ilk değil. Hatırlayacağımız üzere etwinning kapsamında Avrupa Bitkileri Bahçesi ve tohum değişimi projesi de büyük ilgi görmüştü. Yer aldığı ve hazırladığı her proje ile herkesin dikkatini çeken Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir’in lider eğitim kurumu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Geleceğimiz olan bugün ki neslimizin toplumsal duyarlılığı yüksek ve paylaşımcı bir toplumu koruyabilmek ve geliştirebilmek adına minik kardelenler geleceğimiz adına umut veriyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.