banner461
banner195

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Altınyıldız Kolejini Ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek,09.12.2014 Salı günü Özel Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kıratlı da ziyarette yer aldı.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek  Altınyıldız Kolejini Ziyaret Etti
10 Aralık 2014 Çarşamba 00:51

banner143
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek  Altınyıldız Kolejini Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek,09.12.2014 Salı günü Özel Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kıratlı da ziyarette yer aldı.

        Altınyıldız Kolejinde Genel Müdür Serhat İĞDECİ, Lise Müdürü Özkan KILINÇ, Yöneticiler,öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK’e çiçek takdim edildi.


        Altınyıldız Kolejinde büyük bir ilgiyle karşılanan İl Mİlli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK öğrencilerle ders dinledi, öğretmenlerle görüş alışverişinde bulundu, toplantılar yaptı.     
 
      Genel Müdür Serhat İĞDECİ ve Lise Müdürü Özkan KILINÇ’tan Altınyıldız Eğitim Kurumlarının genel durumumu ve başarıları hakkında bilgi alan İl Müdürü ŞİMŞEK Nevşehir’de Eğitimde İyi Örnekler Formatında yeni çalışma başlattıklarını belirtti.Her okulun ,her idarecinin ,her öğretmenin ya da destek personelinin başarılı çalışmalarını ilimiz genelinde yaygınlaştırmayı hedeflediklerini ifade etti.
      Altınyıldız Eğitim Kurumlarında 4 Lise, 1 İlkokul, 1 Ortaokul ve 1 Anaokuluyla 150 Eğitimci-personel çalıştığını,1600 öğrenciye eğitim ve öğretim hizmeti verildiğini belirten Genel Müdür Serhat İĞDECİ her alanda başarıyı hedefleyen bir kurum oluşturduklarını, tecrübeyle gençliği öğretmen kadrosunda birleştirdiklerini söyledi.YGS,LYS ve TEOG başarıları hakkında bilgiler verdi.
      Lise Müdürü Özkan KILINÇ; Altınyıldız Koleji’nin başarılı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


     Özel Altınyıldız Liselerinin tüm birimlerini ziyaret eden Şimşek,3D sınıfında derse katıldı.Kimya dersini,3D teknolojisiyle işleyen öğretmeni ve sınıfı tebrik etti.
       İl Müdürü ŞİMŞEK, Özel Altınyıldız Koleji sosyal birimlerin yanı sıra, Laboratuarlar, derslikler ve uygulama salonlarının ziyaretinden sonra Kolej öğretmenleriyle bir toplantı yaptı.
         Altınyıldız Koleji’ni ilk kez ziyaret ettiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK , Kolejde gerek fiziki imkanlar,gerek nitelikli yönetici ve öğretmenler ve eğitim uygulamalarıyla öğrencilerin çok başarılı sonuçlar aldığı bir gerçektir.3D Teknoloji Derslikleri,Kapalı Yüzme Havuzu,Spor Salonları,Laboratuvarlar ve okulun geniş imkanlarının eğitim açısından büyük bir fırsattır, dedi.
       Kurucuları, yöneticileri,öğretmenleri,çalışanları,öğrencileri ve velileri tebrik ediyorum, dedi.

       Her zaman daha iyi ve daha başarılı sonuçlar için daha fazla çalışılması gerektiğini belirten İl Müdürü ŞİMŞEK, müdürlük olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
      Altınyıldız Kolejini kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü ŞİMŞEK , hedeflerinin Nevşehir’deki eğitimi ve öğretimi en yüksek seviyeye çıkarmak olduğunu söyledi.
      İl Müdürü Osman ŞİMŞEK ve Şube Müdürü Mehmet KIRATLI’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Özel Altınyıldız Koleji Yönetici, öğretmen, ve öğrenciler; kendilerine teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali karli - 4 yıl önce
SAyin mudurum kolejlerden cikinda devlet okullarinin kantinlerine gidin birde.cocuklara 50 kurusa kumar oynatiliyo resmen kazi hangi oyuncak cikarsa sansina
Avatar
gıybet yapma - 4 yıl önce @ali karli
1 senedir müdür altınyıldıza yeni geldi. ilin en başarılı okulu. ali karlı?yazık.eleştiri yaptığını sanma.
Avatar
Ali Karlı - 4 yıl önce @ali karli
lütfen ilgililerle iletişime geçerseniz. bahsettiğiniz problem çözülür.
Avatar
alo 147 - 4 yıl önce @Ali Karlı
ali karlı rumuzlu şahıs .sözünü ettiğin okul,idare ,kantin neredeyse, alo meb 147 şikayet hattı var.1 iş gününde maarif müfettişi gelir.internetten özel okul koridorları diye yazana kadar tel.ie arayabilirsin.yada mail olarak bildirebilirdin iyi niyet yok bu işte.altınyıldız ziyareti ile de yok.zaten başarısını rakipleri bile kabul etmiş bir okula 1 yıl sonra iadei ziyaret yapılmış.
Avatar
güneş - 4 yıl önce
altınyıldız gururumuz olan bir okul.başarılarının devamını dilerim.
Avatar
halis torun - 4 yıl önce
türk toplumu değerlerini,kıymetlerini iyi bilmezse felaketlere sürüklenir.altınyıldız bir değerimiz.koruyalım,sahip çıkalım.