banner461
banner195

Özel Altınyıldız Kolejinden Çömçe'ye Ziyaret

Özel Altınyıldız Koleji Müdürü Mehmet Eravcı ve öğrencileri Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğe ziyarette bulunarak Organ Bağışı ile ilgili bilgi aldı.

Özel Altınyıldız Kolejinden Çömçe'ye Ziyaret
31 Ekim 2014 Cuma 11:53

banner143
banner134
Nevşehir Özel Altınyıldız Koleji Müdürü Mehmet Eravcı ve kolej öğretmenleri Organ Bağışı Haftası kapsamında Genel Sekreterliğimizi ziyaret etti. Kolej Müdürü Eravcı, Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe ’ye yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini iletti.
Organ Bağışı Haftası nedeniyle ziyarete öğrenciler, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Tarık Akbaş ve Nevşehir Devlet Hastanesi Organ Bağışı Koordinatörü Şenay Taşkın’da katıldı. Öğrencilere organ bağışı ile ilgili bilgi vererek bağış ve nakil hakkındaki sorularını yanıtlayan Şenay Taşkın ve Sayın Çömçe ‘’Organ bağışı ile ilgili çalışmalarımız ve bilgilendirmelerimiz devam etmektedir. Yakın zamanda gerçekleşen bir organ bağışı 6 kişinin hayatını kurtardı. Bu yüzden sürekli eğitimler düzenleyerek konu ile ilgili vatandaşlarımızı ve çalışanlarımızı bilinçlendirmeye çalışıyoruz.’’ açıklamasında bulundu.

 

Ziyaret sonunda Mehmet Eravcı, ileriki dönemlerde okul içerisinde konu ile ilgili eğitim düzenlenmesi için bilgi alarak teşekkürlerini iletti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.