banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji İlkokul öğrencileri Sinema da buluştu

Nevşehir Özel Kardelen Koleji İlkokul öğrencileri forum Kapadokya alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Cinemapink'te '' Max ve Arkadaşları'' isimli çizgi filmi izlediler.

 Özel Kardelen Koleji İlkokul öğrencileri Sinema da buluştu
06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:02

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji İlkokul 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencileri Forum Kapadokya A.V.M. 'de bulunan Cinema Pink'te ''Max ve Arkadaşları'' konulu çizgi filmi izlediler. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal kültürel faaliyetlerde de bulunduklarını ve bundan dolayı da öğrencilerin son derece mutlu olduklarını kaydetti. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

'' Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak eğitimin yanı sıra öğrencilerimize sosyal ve kültürel faaliyetlerinde önemini anlatıyoruz. Bu kapsamda Kardelen Koleji ilkokul 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencilerimize zaman zaman sinema günleri düzenliyoruz. Öğrencilerimiz bu hafta düzenlemiş olduğumuz sinema günleri çerçevesinde Max ve Arkadaşları konulu çizgi sinemayı büyük bir keyif içerisinde izlediler. Özel Kardelen Koleji olarak bugün olduğu gibi önümüzdeki günlerde de öğrencilerimiz için  çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyeceğiz''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
bilgisayar,sinema,tv çocukların beyinlerini uyuşturuyor bir özel okul olarak hiç tasvip etmiyoruz halk olarak yaptığınızı. mesela kitap okumaya özendirin veya eskiyen unutulan oyunlarımızı öğretin.