banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrenci Velileri İftar Yemeğinde Buluştu

Özel Kardelen Koleji Ortaokul velileri, Özel Kardelen Anadolu Lisesi öğrenci velileri, Özel Kardelen Fen Lisesi öğrenci velileri, öğretmenleri iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.

Özel Kardelen Koleji Öğrenci Velileri İftar Yemeğinde Buluştu
29 Temmuz 2013 Pazartesi 14:37

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji'nde verilen iftar yemeğine Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda öğrenci velileri katıldı.

 

Özel Kardelen Koleji iftar yemeğinde konuşma yapan Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan şunları kaydetti.11 ayın sultanı olan ramazan ayında sizlerle bu iftar yemeğinde olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. 

''Yüce Allah'tan daha nice ramazanlarda hepimizi bir araya getirmesini diliyorum.

Bu yemek vesilesi ile hem velilerimizin birbirleriyle tanışmalarını hem de okulumuza yeni kaydolan öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin tanışmasını amaçladık. Elbette uzun eğitim ve öğretim senesi içerisinde daha yoğun bir diyalog gerçekleşecektir. Bu diyalogun temelini de bu yemekte atmış olacağız.

 Değerli misafirler,

Okulumuzun büyük bir bölümünde şu anda bir tadilat yapılmaktadır. Okulumuza gösterilen yoğun ilgiye en güzel şekilde yanıt verebilmek amacıyla çeşitli birimlerimizde tadilat yapılmasını uygun gördük. Okulumuz, yeni eğitim ve öğretim yılında yeni fiziki yapısıyla, son teknolojisiyle öğrencilerimize daha iyi bir ders ortamı sağlamayı amaç edinmiştir. Fiziki yapıdaki iyileştirmenin yanı sıra güçlü öğretmen kadromuza alanında uzman öğretmenler katarak sizlere en iyiyi verebilmeyi ilke edindiğimizi belirtmek istiyorum. Her konuda velilerimizin ve öğrencilerimizin memnuniyetini  kazanmak, bizim en büyük sorumluluğumuz olacaktır. Bunu başarabilmek için de her türlü girişimde bulunduğumuzu bilmenizi istiyorum.

Yıllardır başarının adresi olan Kardelen Koleji 2012 yılında da il birincisi olmayı başarmıştır. Yerleştirme sonuçlarında ÖSYM'nin resmi internet sitesindeki bilgilere göre Nevşehir'deki fen liseleri içinde Kardelen Fen Lisesi , Anadolu liseleri içinde Kardelen Anadolu Lisesi il birincisi olma başarısını göstermiştir. Öğrencilerimizin elde ettikleri başarılarla bu yıl da Kardelen Koleji yine adından söz ettirecek ve umuyorum ki yine Nevşehir'de il birinciliğini kimseye bırakmayacaktır. Biz de Kardelen Koleji olarak, bu yıl SBS'de Nevşehir genelinde ilk 100'e giren öğrencilerimize dört yıl boyunca fen lisemizde tam burs vererek başarıyı ödüllendirmek istedik. Dileğimiz bu başarıların diğer yıllarda da devam etmesi ve yarının büyükleri olarak gördüğümüz öğrencilerimizin yarının en  büyükleri olmasıdır.

Sözlerime son verirken yemeğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, bu güzel akşam vesilesi ile Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyor, hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yaşar taşkesen - 5 yıl önce
o gün bizde oradaydık
güzel bir iftar oldu.
allah kabul eylesin.