banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Sporcularına Madalyaları Teslim Edildi.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ve basketbol turnuvasında şampiyon olan basketbol takımı oyuncularına düzenlenen törenle, öğretmenleri tarafından madalyaları takdim edildi.

Özel Kardelen Koleji Sporcularına Madalyaları Teslim Edildi.
22 Aralık 2014 Pazartesi 12:50

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ve basketbol turnuvasında şampiyon olan basketbol takımı oyuncularına madalyaları verildi ve sporcular ile öğretmenleri akşam, şampiyonluk yemeğinde bir araya gelerek hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Sedat Ceylan: “Öğrencilerimle gurur duyuyorum. Derslerindeki başarılarını sporda da göstermeleri bizleri ayrıca mutlu etti. Biz biliyoruz ki sosyal hayatta etkin olan bireyler iş yaşamında da, aile yaşamında da başarılı olacaktır. Yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz eğitim, öğrencilerimizi bu bilinçte yetiştirmek içindir. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını gösteren öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Özel Kardelen Koleji’nde gelenek haline gelen “Şampiyonluğun”, eğitimde olduğu gibi sporda da devam etmesi bizleri gururlandırmıştır.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.