banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinde 86 Kardelenli Üniversiteli Oldu

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013 ÖSYS'de Nevşehir'de yine büyük bir başarıya imza attı. Kardelen Koleji'nde 86 Kardelenli üniversiteli oldu.

Özel Kardelen Kolejinde 86 Kardelenli Üniversiteli Oldu
27 Temmuz 2013 Cumartesi 13:18

banner143
banner134

 

ÖZEL KARDELEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ''7 TIP FAKÜTESİ, 1 DİŞ HEKİMLİĞİ, 5 MİMARLIK,25 MÜHENDİSLİK KAZANARAK NEVŞEHİR REKORU KIRMIŞLARDIR

 ÖZEL KARDELEN KOLEJİ'NDE 86 KARDELENLİ ÜNİVERSİTELİ OLDU

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013 ÖSYS'de Nevşehir'de yine büyük bir başarıya imza attı. Kardelen Koleji'nde 86 Kardelenli üniversiteli oldu.

Özel Kardelen Koleji'nde 2013 ÖSYS'de büyük bir başarıya daha imza atmanın mutluluğu yaşanıyor. Kardelen Koleji'nde 7 öğrenci TIP Fakültesi,1 Öğrenci DİŞ HEKİMLİĞİ, 5 öğrenci MİMARLIK, 25 öğrenci MÜHENDİSLİK, 5 Öğrenci PSİKOLOJİK-PDR kazanırken toplamda 86 öğrenciyi üniversiteli yapan Özel Kardelen Koleji rekorları bir kez daha altüst etti.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti.

''Özel Kardelen Koleji olarak 2013 yılına başarılarımız ile damga vurmaktan dolayı son derece mutluyuz. 2013 ÖSYS'de 86 öğrencimizi üniversiteli yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özel Kardelen Koleji'nde öğrenim gören tüm öğrencierimiz Türkiye'nin en seçkin üniversitelerini kazanmaya devam ediyor. Özel Kardelen Koleji'bnde öğrenim gören 7 Öğrencimiz Tıp Fakültesini, 1 öğrencimiz Diş Hekimliği, 5 öğrencimiz mimarlık fakültesini, 25 öğrencimiz mühendislik fakültelerini, 5 öğrencimiz Psikolojik-PDR, 10 öğrencimiz Sağlık Fakülteleri, 20 öğrencimi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ve 13 öğrencimiz de çeşit fakülte ve bölümleri kazanarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Ayrıca şunu buradan bir kez daha belirtmek istiyorum ki ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ olarak 2013 ÖSYS'DE TIP Fakültesi kazandıran TEK ÖZEL ANADOLU LİSESİ olarak büyük bir başarıya imza attık. BU başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Yİne buradan şunu ifade etmeliyim ki Özel Kardelen Fen Lisesi'nde bu yıl LYS sınavına giren 21 öğrencimizden 5'i Tıp Fakültesini, 1 öğrencimiz diş hekimliğini kazanarak Nevşehir'de kırılması güç bir rekoru daha kırmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak bu başarıda emeği geçen tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrenci velilerimizi kutluyorum''dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.