banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji'nden Hemşirelere Büyük Sürpriz.

“12 Mayıs Hemşireler Günü” ve “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası” dolayısıyla, Özel Kardelen Koleji ilköğretim Müdür Yardımcısı Barış Bağcı ve öğrencileri Ecem Nur Topuz, Mehmet Göncü, Can Durmuş ve Ayça Akpolat Nevşehir Devlet Hastanesi, Özel Kapadokya Hastanesi ve Özel Versa Hastanesine ziyaretlerde bulunarak hemşireler ile bir araya geldiler.

Özel Kardelen Koleji'nden Hemşirelere Büyük Sürpriz.
12 Mayıs 2015 Salı 16:34

banner143
banner134
 “12 Mayıs Hemşireler Günü” ve “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası” dolayısıyla, Özel Kardelen Koleji ilköğretim Müdür Yardımcısı Barış Bağcı ve öğrencileri Ecem Nur Topuz, Mehmet Göncü, Can Durmuş ve Ayça Akpolat Nevşehir Devlet Hastanesi, Özel Kapadokya Hastanesi ve Özel Versa Hastanesine ziyaretlerde bulunarak hemşireler ile bir araya geldiler. Sağlık çalışanları ve hemşireler ile birlikte pasta kesen öğrenciler bu anlamlı günü kutlayarak iyi dileklerde bulundu. Yapılan  ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirten hemşireler Özel Kardelen Kolejine teşekkürlerini bildirdi.

 

          Hemşireler günü ile ilgili bir konuşma yapan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdür yardımcısı Barış Bağcı: " İnsan sağlığı için fedakarca hizmet veren, kendisinin ve ailesinin sosyal yaşamından ödün vererek her türlü risklere, şiddete ve hastalıklara her an uğrama riskiyle karşı karşıya olmasına rağmen , fedakarca görev yapan tüm hemşirelerimizin günün kutluyorum. İyi ki varsınız.." dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.