banner461
banner195

Uğur Okulları Nevşehir Şubesi Açıldı

Uğur Okulları Nevşehir Kapadokya Kampüsü düzenlenen muhteşem törenle açılışı gerçekleştirildi.

Uğur Okulları Nevşehir Şubesi Açıldı
13 Eylül 2017 Çarşamba 17:48

banner143
banner134
Nevşehir’de 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında öğrencilere eğitim verecek Uğur Okulları Nevşehir kampüsü düzenlenen muhteşem törenle açıldı.

Yarım asırlık deneyimi, başarısı ve vizyonu ile öğrencileri geleceğe hazırlayan Uğur Okulları, eğitim felsefesi ile öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmek için 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Nevşehir Kapadokya kampüsü düzenlenen muhteşem törenle açılışı gerçekleştirildi.

Uğur Okulları Nevşehir Şubesi Açılışına Nevşehir Vali Vekili Ahmet Soley, Nevşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Seçen, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, NEVESOB Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Halk Sağlığı Vekil Müdürü Hakan Öcal , Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ramazan Korkmaz, Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek, Uğur Okulları Kurucusu Ahmet Gümüştekin
, ile çok sayıda Okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Yapılan görkemli açılış töreni ile 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına merhaba diyen Uğur Okulları Nevşehir Şubesi “Öğrencilere geleceğin eğitim modelini sunma” hedefi ile Nevşehir’de yoluna devam edecek.


"Nevşehirde marka olacağız"

Açılış konuşmasını yapan Uğur Okulları Kurucusu Ahmet Gümüştekin; Türkiye’ye katma değer yaratacak odaklı eğitim modeliyle gençleri geleceğe taşıyacaklarını belirtti.
Nevşehir’de eğitim alacak öğrencilere hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Gümüştekin, hepinizin bildiği gibi bireylerin ve toplumun gelişimini sağlayan ekonomik kalkınmayı destekleyen, milli ve manevi değerlerimizi koruyup geliştirerek gelecek nesillere aktaran vazgeçilmez bir süreçtir. Bunun içindir ki bir ulusun kendisine nasıl bir gelecek hazırladığının en önemli göstergelerinden birisi o ülkenin eğitime verdiği önem ve onu ne ölçüde uygulayabildiğidir. Günümüzde ülkeler arasında bilgi ve teknoloji toplumu olmak rekabette üstünlüğü sağlamak amacıyla amansız bir yarış sürmektedir. Ülkemizin de bu yarışta başarılı olması ve çağdaş uygarlık düzeyine hatta onun üzerine çıkabilmesi iyi bir eğitim sisteminden ve bunun başarılı bir şekilde uygulanabilmesinden geçmektedir.“ dedi. Çağın bilgi çağı olduğunu söyleyen Gümüştekin, ülkemize yapılacak en büyük yatırımın öğrenci olduğunu belirterek okul hakkında bilgiler aktardı.

Nevşehir’de kurumsal bir marka olanaklarının altını çizen Nevşehir Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek'te konuşmasında;"Türkiye’nin her yerinde aynı müfredatı uyguluyoruz. Biz öğretmenler olarak en önemli felsefemiz iyi bir insan yetiştirmektir. Kendi çocuğumuza nasıl davranıyorsak öğrencilere de o şekilde davranacağız.” Dedi.

"Nevşehir'imize ve Ülkemize Hayırlı olsun"
Uğur Okulları şubesi ile Nevşehir özel okullar halkasına yeni bir halka katıldığını belirten Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'de , özel okullar arasında ilimiz genelinde çok başarılı okullar var. Umuyor ve arzu ediyorum ki bu başarımız daha da ileri seviyeye çıkacak. Nevşehir’e hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Konuşmaların ardından öğrenciler tarafından şiirler okundu ve ardından Uğur Okulları Nevşehir Şubesinin açılış kurelesi Nevşehir protokolü tarafından kesildi.

Açılış sonunda konuklara düzenlenen kokteyl programı ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.


Haber Detayları ve fotoğraflar birazdan www.fibhaber.comda...

Uğur Okulları Nevşehir Kapadokya Kampüsü Açıldı!

Hayalini kurduğun üniversite ve gelecek, Uğur Okulları Nevşehir kampüsü ile senin olacak! 

Acele Et, Erken Kayıt Avantajını Kaçırma!
Detaylı bilgi için Uğur Okulları Nevşehir-Kapadokya Kampüsüne uğrayabilir yada 0(384) 212 02 02 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.