banner461
banner195

Vali Savaş Altınyıldız Kolejinin Yeni Okul Binasında İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş ve Eşi Hafize Savaş, Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

 Vali Savaş Altınyıldız Kolejinin Yeni Okul Binasında İncelemelerde Bulundu
14 Ağustos 2012 Salı 15:25

banner143
banner134

 Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş  ve Eşi Hafize Savaş, Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

Nevşehir Valisi Savaş’ın ziyaretinde Altınyıldız Koleji  Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Genel Müdür Serhat İğdeci, İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Eravcı, Lise Müdürü Özkan Kılınç, Okul Yöneticilerinden Mustafa Uçar, Korhan Aslaner  ve Ahmet Ünal hazır bulundular.

            Altınyıldız Koleji yöneticileri tarafından Vali Abdurrahman Savaş ve Hafize Savaş’a,  SBS ve Üniversite sınav başarıları, Unesco Dünya 1.liği ve Milli Eğitim Bakanının Altınyıldız Koleji heyetini kabulü, Altınyıldız Kolejinin  Almanya ziyareti,  4+4+4 yeni sistemine göre kurumlarda yapılan hazırlıklar hakkında  bilgiler  verildi.

            Yeni yapılan  Altınyıldız  Koleji İlkokul ve Ortaokul binalarında incelemeler de bulunan Vali Abdurrahman Savaş ve Eşi Hafize Savaş, başarıların ve binaların yapımında emeği geçenleri kutlamışlardır.

            Altınyıldız Koleji, kazandığı başarılarla Türkiye’nin en başarılı en seçkin eğitim kuruml arasında Bayramın arı  arasında yer alıyor. 

            Özel Altınyıldız Fen Lisesi, Özel Altınyıldız Anadolu Öğretmen Lisesi, Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi, Özel Altınyıldız Ortaokulu, Özel Altınyıldız İlkokulu ve Özel Altınyıldız Anasınıfı  ile Nevşehir halkının hizmetine devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.