banner461
banner195

Altınyıldız Koleji, Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi Açtı

Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Altınyıldız Koleji tarafından Çanakkale Zaferinin 101. Yıl dönümü nedeniyle fotoğraf sergisi açıldı.

Altınyıldız Koleji, Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi Açtı
17 Mart 2016 Perşembe 00:00

banner143
Altınyıldız Koleji, Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi Açtı
İlgili Galeriye Git
banner134
Altınyıldız Eğitim Kurumları tarafından;Çanakkale Zaferinin 101.yıldönümü ve 18 Mart Şehitler Günü kapsamında düzenlenen Fotoğraf Sergisi açılışı yapıldı.
Çanakkale Fotoğrafları Sergisi açılışına; Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,Vali Yardımcısı Hasan KAYHAN,Nevşehir Belediye Başkan YardımcısıYusuf KAYA,Ak Parti İl Başkanı Av.Mehmet Ali TANRIVER,Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin ŞENER, Milli Eğitim Müdürü Yöneticilerinden Fazıl PARLAK,Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İĞDECİ,Özel Altınyıldız Liseleri Müdürü Özkan KILINÇ,Özel Altınyıldız Anaokulu Müdürü Mustafa UÇAR,Kreş Müdürü Hande ÖZALTIN,Özel Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Dr.Ayşe KOLAY,Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Av.Rabia YÜCEKUL BİLEK, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Müjgan GÖKTAŞ, Okul Müdürleri,Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kurdela kesimini Gazi Çocuğu Altınyıldız Koleji 11.sınıf öğrencisi, Sadiye YÜCEL ve protokol üyeleri yaptı.
Mazeretleri dolayısıyla sergi açılışına katılamayan Nevşehir Milletvekilleri Av.Murat GÖKTÜRK ve Av.Ebubekir GİZLİGİDER telgraf göndererek etkinliği kutlamışlardır.
Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisinde 60 Çanakkale Zaferi fotoğrafı yer almaktadır.
Çanakkale Zaferi Fotoğrafları sergisi 4 gün Forum Kapadokya da açık kalacaktır.
Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu topraklara dökmüş Şehitlerimizi, Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.
Etkinliklerimiz 18 Mart Şehitler Günü İl Programı ile devam edecektir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.