banner421
banner461
banner195

Güneri’den Hayırlı Olsun Temennisi

Özel Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güneri, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının tüm ülkemize, Nevşehir’e, 17 Yıldır Nevşehir’in eğitimdeki gururu olan Özel Altınyıldız Koleji Ailesine ve Milli Eğitim Camiasına hayırlı olmasını diledi.

Güneri’den Hayırlı Olsun Temennisi

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Özel Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güneri, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının tüm ülkemize, Nevşehir’e, 17 Yıldır Nevşehir’in eğitimdeki gururu olan Özel Altınyıldız Koleji Ailesine ve Milli Eğitim Camiasına hayırlı olmasını diledi.

Eğitim Öğretime başladığı günden bu yana Nevşehir’in eğitimde dünyaya açılan kapısı olan Özel Altınyıldız Kolejinin bu yeni eğitim öğretim yılında da Uluslar arası. Ulusal, bölgesel ve il içi her alanda önemli başarılara imza atacağından emin olduklarını dile getiren Özel Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güneri, “3 Ay süren yaz tatilinin ardından yeniden ders başı yapan tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, Milli eğitim camiamızın yeni eğitim öğretim yılını kutluyorum. 17 Yıldır Nevşehir’in eğitimdeki gururu olan Özel Altınyıldız Koleji’nde eğitim gören tüm öğrencilerimizin ilimize bu eğitim öğretim döneminde de yine sayısız başarılar kazandıracağına güvenimiz tam. Başta Özel Altınyıldız Kolejimizin Yönetim Kuruluna, Okul Aile Birliği Üyelerine, İdarecilerine, Öğretmenlerine ve kolejimizin bu üst düzey eğitim öğretim olanaklarının devamının sağlanmasında katkıları göz ardı edilemeyecek tüm çalışanlarına yeni dönem hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Size hayırlı olsun zengin arkadaşlar. Tekniğine kaptınız