banner461
banner195

Kardelen Koleji Comenius proje ortakları Kapadokya'dan Ayrıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından hazırlanan Comenius Projesi kapsamında Nevşehir'e gelen öğretmen ve öğrenciler ülkelerine döndüler.

Kardelen Koleji Comenius proje ortakları Kapadokya'dan Ayrıldı
31 Ekim 2013 Perşembe 09:58

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ COMENİUS PROJE ORTAKLARI KAPADOKYA'DAN AYRILDI


N
evşehir Özel Kardelen Koleji tarafından hazırlanan Comenius Projesi kapsamında Nevşehir'e gelen öğretmen ve öğrenciler ülkelerine döndüler.

Özel Kardelen Koleji tarafından hazırlanan Comenius Projesi kapsamında Nevşehir'e gelen Portekiz, Polonya ve Slovakya'dan gelen öğretmen ve öğrenci grubu ilimizden ayrıldı. Comenius projesi kapsamında ilimizde çeşitli ziyaretlerde bulunan öğretmen ve öğrenci grubu Kapadokya Bölgesi'ne hayran kaldılar.Kardelen Koleji tarafından Kaymaklı yeraltı şehri, Avanos çanak çömlek atölyeleri, Uçhisar Kalesi ve Cevizli Bağ mevkii, Göreme Zemi vadisini de gezen öğretmen ve öğrenciler Kapadokya Bölgesine hayran kaldılar.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada Comenius Projesi kapsamında Kardelen Koleji'nin misafirleri olan öğretmen ve öğrenci heyetinin Nevşehir'den son derece mutlu ayrıldıklarını belirtti. Saygılı açıklamasında şunları kaydetti, '' Kardelen Koleji olarak comenius projesi kapsamında ilimizde bir hafta boyunca misafir etmiş olduğumuz Portekiz, Polonya ve Slovakya'dan gelen öğretmen ve öğrencileri Kapadokya Bölgesi'nde çeşitli ziyaretlerde bulundurduk. bu ziyaretler kapsamında gelen öğretmen ve öğrenci heyeti Kapadokya Bölgesi'ne olan hayranlıklarını gizleyemediler. Son gün ise misafir öğretmenlerimizi Kapadokya'nın vazgeçilmez etkinliklerinden bir tanesi olan Türk Gecesine götürdük. burada öğretmenler Türk geleneklerine ait olan çeşitli etkinlikleri de izleme fırsatı buldular. Bu projede emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.