banner461
banner195

Kardelen Koleji'nden kurban bayramı mesajı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Kardelen Koleji'nden kurban bayramı mesajı
02 Ekim 2014 Perşembe 13:22

banner143
banner134

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe bayramlar sevgi, dostluk, kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının kuvvetlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, hepimiz için büyük anlamlar taşıyan bayramlar; toplumumuzun manevi zenginlik kaynaklarındandır dedi.

Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yayımlamış olduğu mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bu günler; tüm yurttaşlarımızın el ele verip huzurla, yarınına güvenle bakan bir toplum olmasına vesile olur. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerekmektedir.

Huzur ve güven ortamında, her türlü kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirilmesine, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının geliştirilmesine, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak muhtaç, yoksul, yetim, kimsesiz ve darda olanlarla, her yaştaki hasta vatandaşlarımızın ziyaret edilerek hatırlanmasına, onlara maddi ve manevi çeşitli yardımlarda bulunulması suretiyle de desteklenmeleri ve sevindirilmelerine vesile olan yeni bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Kurban Bayramının ülkemizde ve ilimizde birlik, beraberlik, hoşgörü ve huzur ortamı içerisinde geçmesini diler, bu vesile ile tüm Nevşehirli  hemşerilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.