banner421
banner461
banner195

Nevşehir'de Kız Arkadaşına Doğum gününde sürpriz evlilik teklifi

Nevşehir'de yaşayan Fatih Altuntakan isimli genç, bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Pınar Yalap'a sürpriz bir evlenme teklifi yaparak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Nevşehir'de Kız Arkadaşına Doğum gününde sürpriz evlilik teklifi

banner143
banner134
Nevşehir'de yaşayan Fatih Altuntakan isimli genç, bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Pınar Yalap'a sürpriz bir evlenme teklifi yaparak evlilik yolunda ilk adımı attı.

AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Makine Mühendisi Fatih Altuntakan isimli genç, Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin Organizasyonda önemli ismi FİB Ajans Organizasyonu ziyaret ederek, aile kurmayı hayal ettiği kız arkadaşına çok özel bir Evlilik Teklifi yapmak istediğini belirtti. Zira, Evlilik yolunda ki ilk adım için profesyonel bir yardım gerekiyordu.  Bunun üzerine, FİB Ajans Organizasyon AR-GE ekibini ziyaret ederek evlilik teklifi konusunda uzun süren titiz bir çalışma planlandı. Zira, En küçük bir aksilik bile hazırlanan süprizin büyüsünü bozabileceğinden Herşey kontrol altında tutulmalıydı ve bu yüzden Fatih Altuntakan'la toplantılarla istişarelerle herşey konuşulup görüşülerek karara bağlandı.

Herşey Hazır...! Artık planın işlemesi için hazırlıklar tüm detaylarıyla en ince ayrıntısına kadar tamamlanmış ve Genç çiftimizin bu özel Evlilik Teklifi için beklenen gün gelmiş çatmıştı...

Buluşma yeri olarak Nevşehir Konağını seçen Fatih, kız arkadaşına hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz yaptı. Nevşehir'de yaşayan Fatih Altuntakan isimli genç, bir süredir birlikte olduğu ve kendisi gibi Makine Mühendisi olan kız arkadaşı Pınar Yalap'a unutulmaz muhteşem bir organizasyonla sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. Fatih, hayatını birleştirmeye karar verdiği kız arkadaşı Pınar ile Nevşehir Konağı VİP odasına girdiğinde kendisi için hazırlanan muhteşem süprizden habersizdi.

Pınar'ın  sevgilisine cevabı 'Evet' oldu.

Nevşehir OSB'de faaliyet gösteren NEKSAN Firmasının sahibi Genç girişimci Makine Mühendisi 27 yaşındaki Fatih Altuntakan, kız arkadaşı Pınar Yalap'a doğum gününde evlilik teklifi etti.

Nevşehir’de, Pınar Yalap ile yaklaşık 7 aydır beraberlikleri bulunan Fatih Altuntakan, kız arkadaşı Pınar’ın doğum günü evlilik teklifi planı yaptı. Nevşehir Konağı VIP odasında yakın arkadaşları ile birlikte doğum günü pastası hazırlayan Fatih Altuntakan, "‘Doğum Günün Kutlu Olsun Güneşim. Seni Çok Seviyorum. Benimle Evlenir Misin?" yazılı pankart hazırlattı.

Pınar'ın  Fatih'e cevabı 'Evet' oldu. 


Akşam yemeği için Nevşehir Konağına gelen genç çift arkadaşlarının bulunduğu VİP odasına getirdi. Çiftin görülmesiyle meşaleler yanarak canlı müzik eşliğinde Gördükleriyle şaşkına dönen Pınar’ın önüne eğilerek yüzükle evlenme teklifi yapan Fatih, ‘Evet’ cevabı aldı. Pastayı kesen çift, canlı müzik eşliğinde dans etti. Aldığı olumlu yanıtın ardından sevincini gizleyemeyen Fatih, “Yaklaşık 7 aydır beraberliğimiz var. Şükürler olsun sonunda kavuştum. Kendisine özel bir sürpriz yapıyım, doğum gününde olsun istedim” dedi. Aldığı sürpriz teklif karşısında şaşıran Pınar Yalap da, “Çok şaşkınım, Başta canım aşkım Fatih'e, FİB ajansa ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum başka bir şey diyemiyorum” ifadelerini kullandı.

Sürpriz evlenme teklifini genç çiftin yakın arkadaşlarıda merakla izlerken, alkışlarla genç çifte destek verdi. 

HERŞEY ÇOK GÜZELDİ...

Fatih'in süpriz Evlilik teklifini kabul eden Pınar , www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, "Bu muhteşem organizasyon Için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok duygulandım... Emeğinize sağlık. Hizmet kaliteniz cok mutlu etti beni.. FİB ajans Organizasyon a sonsuz teşekkür ediyorum "dedi. Kız arkadaşına evlilik teklifi yapan Fatih Altuntakan, “ FİB Ajansa, çok değerli ekibine ve özellikle İbrahim beye herşey için çok teşekkür ediyorum. Bugün herşey çok güzeldi tüm çalışanlarınıza da ayrıca teşekkür ediyorum çok cana yakın profesyonel bi Ekibiniz var" dedi.

Altuntakan, Nevşehir Konağı yetkililerine de ev sahipliği ve gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür etti.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...

FİB Ajans Organizasyon olarak, Şimdiden genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 

"DAHA İYİSİ ANCAK RÜYALARDA OLUR"

Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde Düğün Nişan Sünnet Kına gibi tüm özel günlerinize fark katan FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74
www.fibajans.com 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.