banner461
banner195

Erdoğan ailesinin dillere destan muhteşem düğünü

Nevşehir'in saygın ve seçkin Ailelerinden Erdoğan Ailesi’nin evlatları Fatih Erdoğan,Kabakçı Ailesinin biricik kızları Emine Nur Kabakçı ile bu hafta sonu Göreme Turist Otelde düzenlenen Muhteşem Düğünle dünya evine girdi...

Erdoğan ailesinin  dillere destan muhteşem düğünü
25 Ağustos 2014 Pazartesi 13:42

banner143
Fatih ve Emine Nur ERDOĞAN Dünya Evine Muhteşem Düğünle Girdiler...!
İlgili Galeriye Git
banner134

 ERDOĞAN Ailesinin Dillere Destan Düğünü ...

Nevşehir'in saygın ve seçkin Ailelerinden Erdoğan Ailesi’nin evlatları Fatih Erdoğan,Kabakçı Ailesinin biricik kızları Emine Nur Kabakçı ile bu hafta sonu Göreme Turist Otelde düzenlenen Muhteşem Düğünle dünya evine girdi...

Fatih ve Emine Nur ERDOĞAN Çiftinin Bu Mutlu Günü Nevşehir'de Yılın Düğünü Olarak Gösteriliyor...

Kapadokya Bölgesinin önemli mekanlarından Göreme Turist Otelde yapılan dillere destan  bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Fatih Erdoğan ve Emine Nur Kabacı'yı, bu mutlu günlerinde, Akrabaları ve sevenleri ve Arkadaşları, genç çifti yalnız bırakmadı.

Nevşehir'in esnaf, siyaset, sanat ve iş çevrelerinin tanınmış simalarını Bir Araya getiren düğün törenine,her iki ailenin yakınları ile Nevşehir ve ülkemizin muhtelif kentlerinden gelen yaklaşık bin ikiyüz yüz kişilik kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 


Çift Göreme Turist Otel havuz başında gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikahını Göreme Belediyesi Nikah Memuru Yasin Temel kıydı. Çiftlerin Şahitliklerini ise Salim Erdoğan ile Mustafa Yurtbilir yaptılar...

Merasim öncesinde kısa bir konuşma yaparak çifti kutlayan FİB Haber Genel Koordünatörü Fikret Çapacı , aile kurumunun kutsal ve önemli olduğunu vurguladı. Toplumun temel taşının aile olduğunun altını çizen Çapacı, Fatih ile Emine Nur çiftine bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu. 


Düğünde gelin ve damadın nikah şahitliğini yapan Salim Erdoğan ile Mustafa Yurtbilir’da genç çifti tebrik etti. 


Genç çiftle birlikte oynayan Kaya ve Yön düğüne katılanlardan büyük alkış aldı. 


Gelinin Ailesi ile damadın annesi Nurhayat ve babası Yener Erdoğan kendilerini bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan bütün herkese teşekkür etti.

Başarılı sunumlarıyla düğüne renk katan Fikret Çapacı nın anonsu ile sahneye davet edilen Damat ve gelin dolar yağmuruna tuttular. Nevşehir'in sevilen simalarından İş adamı Yener Erdoğan'ın in oğlu Fatih Erdoğan ile, Nevşehir'in yine tanınmış ailelerinden Kabakçı Ailesi'nin biricik kızları Emine Nur Kabakçı’in, Adeta dillere destan düğün törenine katılan yaklaşık bin iki yüz kişilik davetli kitlesi, unutulmaz Bir Akşam yaşadılar.

Adeta masalları aratmayacak bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, damadın babası Yener Erdoğan ile gelinin Ailesi, misafirlerini kapıda karşılayıp, yerlerine kadar eşlik ettiler. Düğün sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergilediler.

1.200 kişilik katılımla havuz başı tamamen dolmak bir yana dışarı taşarken, düğüne katılan Savaş Müzik Orkestrası, söyledikleri birbirinden güzel parçalarla, düğüne renk kattılar.

Birbirinden güzel parçaları eşliğinde coşan davetliler, zaman zaman söylenen parçalara eşlik ederek dans ettiler ve keyifli anlar yaşadılar.

Hiçbir masraftan kaçınılmayan ve davetlilerin rahatı için en ufak ayrıntının bile düşünüldüğü düğün töreni sonrası, davetliler, genç çifti tebrik ederek, salondan ayrıldılar.

Rüya gibi geçen Düğün töreni sonrası mutluluğu gözlerinden okunan damadın babası DİPA AVM Yönetim Kurulu Üyesi işadamı Yener Erdoğan , duygularını şöyle dile getirdi:

Çok mutluyum mutluluğumuzu anlatmak çok zor ‘Allah; bütün anne ve babalara böylesi mutlu günleri nasip etsin inşallah. Canımdan çok sevdiğim oğlumun bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan çeşitli İllerden gelen tüm Akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.Allah hepisinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim, Darısı bekarların başına' dedi.

FİB HABER MERKEZİ olarak Hayatlarını birleştiren Fatih & Emine Nur ERDOĞAN genç çiftimizi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.