banner461
banner195

Nevşehir Gör-Bir Derneğinden Kardelen Koleji’ne Ziyaret

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ve yönetim kurulu üyeleri Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ı ziyaret etti.

Nevşehir Gör-Bir Derneğinden Kardelen Koleji’ne Ziyaret
16 Ocak 2013 Çarşamba 13:14

banner143
banner134

 Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran burada yaptığı açıklamada Kardelen Koleji'ne kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti. Kemikkıran, '' Bugün Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ı ziyaret etmekten dolayı son derece mutluyuz. Kardelen Koleji olarak derneğimize her zaman desteklerini vermişlerdir. Ben inanıyorum ki bundan sonrada desteklerini bizlerden esirgemeyeceklerdir''' diye konuştu.

 

Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise Gör-Bir Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Kaplan, Gör -Bir derneği olarak bizleri ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Özel Kardelen Koleji olarak Gör-Bir Derneği'ne elimizden geldiği kadarı ile desteklerimizi vermeye devam edeceğiz''dedi.

 

Daha sonra ise Gör-Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran'a teşekkür plaketi verdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.