banner421
banner461
banner195

NTSO ve NTB Üyeleri Bayramlaştı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ile Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) bayramlaşma programı Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşti.

NTSO ve NTB Üyeleri Bayramlaştı

banner143
NTSO ve NTB Üyeleri Bayramlaştı
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ile Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) bayramlaşma programı Ticaret Odası Meclis Salonu’nda  gerçekleşti.


Bayramlaşma programına Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 
 Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ,Borsa Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Nevşehir  MHP Milletvekili Mehmet Varol , MHP İL Başkanı Göksel Taşçı, NTSO Meclis Başkanı  Seyit İnce,Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’nün yanı sıra  NTSO  ile Borsa  Yönetim Kurulu  Meclis Üyeleri,Yönetim Kurulu üyeleri ve  personel eri  katıldı.

Samimi bir havada  geçen bayramlaşmanın ardından, bayramlaşmaya katılanlarla sohbet eden NTSO Yönetim Kurulu Başkan M. Arif Parmaksız, İslam Dünyası için büyük önem arz eden Ramazan’ı geride bırakırken huzur içinde  Milletçe kutlanan  Bayramlara yeniden birik ve beraberlik içerisinde kavuşma dileğinde bulundu.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB)Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ta Oda ve Borsa üyeleriyle teker teker tokalaşarak Bayramlarını kutladı.

Başkan Salaş, bayramların birlik, beraberlik ve dostluğun en sıcak şekilde hissedildiği özel günler olduğuna vurgu yaparak bayramın Ortadoğu başta olmak üzere tüm dünyaya barış getirmesi temennisinde bulundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.