banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji, Öğrenci Servisi Şoförleri İle Bir Araya Geldi

Han Odası Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğine Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri, idarecileri ve öğrenci servis şoförleri katıldı.

Özel Kardelen Koleji, Öğrenci Servisi Şoförleri İle Bir Araya Geldi
22 Mayıs 2015 Cuma 18:51

banner143
banner134

 Han Odası Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğine  Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri, idarecileri ve öğrenci servis şoförleri katıldı.
Sona yaklaşan eğitim-öğretim döneminin genel bir değerlendirmesini yapmak ve birlik beraberliği artırmak için düzenlenen toplantıda konuşma yapan Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe, öğrenci servisçiliğinin çok hassas bir konu olduğuna değinerek servis şoförlerine şunları söyledi: "Sizler bizim en kıymetli varlığımız olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz ve bu işi yıllardır birlikte yürüttüğümüz
 yol arkadaşlarımızsınız. Yaptığımız iş, geleceğimiz olan evlatlarımıza ve halka hizmettir ve biz biliyoruz ki halka hizmet Hakk’a olan hizmettir. Sizlerden isteğimiz; bugüne kadar yaptığınız ve en iyi şekilde yerine getirdiğiniz bu kutsal görevi, ilerleyen yıllarda üzerine koyarak daha da geliştirerek devam ettirmeniz. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz." dedi.

Ayrıca toplantı sonunda öğrenci servis şoförlerinden belirlenen temsilcilere Kardelen Koleji hatıra tabağı hediye edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından sona eren toplantıdan, servis şoförlerinin oldukça memnun ayrıldıkları görüldü. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.