banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinden İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması Yapıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından İstiklal Marşı'nın kabulünün 92. Yıldönümü nedeniyle İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında İstiklal Marşı'nı güzel okuma yarışması yapıldı.

Özel Kardelen Kolejinden İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması Yapıldı
20 Mart 2013 Çarşamba 12:13

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji spor salonunda düzenlenen yarışmaya ilkokul öğrencileri ve ortaokul öğrencileri katılırken öğrenciler ve öğrenci velileri yapılan yarışmaya büyük ilgi gösterdi. Özel Kardelen Koleji2nde yapılan İstiklal Marşı'nı güzel okuma yarışmasında 1. sınıflarda Belinay Altındağ, 2. sınıflarda Elif nur Uçan, 3. sınıflarda Tülay Yalçın, 4. sınıflarda Berkay Özalan, 5. sınıflarda Melek Büşra Balcı ve İrşat Ünlüer, 6. sınıflarda İlayda Özalp, 7. sınıflarda İlayda Kalcı ve Ceren Şafak Koçak ve 8. sınıflarda Gülce Dirlik birinci oldular.

 

Özel Kardelen Koleji'nde düzenlenen İstiklal Marşı'nı güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken yarışmaya katılan tüm öğrencilere ise katılım belgeleri Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Özel Kardelen İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı tarafından verildi.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada İstiklal Marşı'nın kabulünün 92. yılını kutladığımız bu günde öğrencilerimizin yapmış olduğu yarışmaya büyük ilgi göstermesi bizleri son derece mutlu etti dedi. Saygılı, Özel Kardelen Koleji olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin katılmış olduğu İstiklal Marşı'nı güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.