banner461
banner195

Nevşehir İl Müftüsü Öztürk’ten Altınyıldız Kolejine Ziyaret

Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve beraberindeki heyet Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

Nevşehir İl Müftüsü Öztürk’ten Altınyıldız Kolejine Ziyaret
31 Ekim 2012 Çarşamba 17:43

banner143
banner134

 Nevşehir İl Müftüsü Yakup  Öztürk ve beraberindeki heyet Altınyıldız Kolejini ziyaret  etti.

           Okul yöneticileri ve öğretmenleri tarafından karşılanan İl Müftüsü Yakup Öztürk’e Altınyıldız Kolejinin genel durumu hakkında bilgiler verildi.

            Genel Müdür Serhat İğdeci, Lise Müdürü Özkan Kılınç,  Okul Yöneticileri Korhan Aslaner, Aykut Değerlier ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  Öğretmenlerinden Nurettin  Şahin ve Mesut  Özdemir  görüşmede hazır bulundular.

            Altınyıldız Koleji yöneticileri ve öğretmenlerine  Kur’an-ı Kerim  mealini hediye eden İl Müftüsü Yakup Öztürk ;  Altınyıldız Kolejini hem başarılı eğitim öğretimiyle, hem de  Müftülüğün  düzenlediği  Kutlu Doğum Haftası yarışmalarında  dereceye giren öğrencileri nedeniyle  kutladığını  belirtmiştir.

            İl Müftülüğü  olarak öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik her türlü çalışmada okulların yanında olduklarını söylemiştir.

            Ziyaretten duyduğu  memnuniyeti dile getiren Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci; Nevşehir Müftülüğü  ile  ortak  çalışmaları olduğunu, her talep  edildiğinde Müftülüğün desteğini yanlarında gördüklerini söyledi.

            İl Müftüsü Yakup Öztürk Altınyıldız Kolejini ziyareti sırasında Altınyıldız Koleji Yönetim kurulu Başkanı Ragıp Özaltın ile de görüşmüştür.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.