banner421
banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kollarından Üniversite Öğrencilerine Kapadokya Gezisi

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Uniak ve Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından üniversite öğrencilerine Kapadokya gezisi düzenlendi.

AK Parti Gençlik Kollarından Üniversite Öğrencilerine Kapadokya Gezisi

banner143
AK Parti Gençlik Kollarından Üniversite Öğrencilerine Gezi
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları UNİAK ve Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Üniversite öğrencilerine Kapadokya gezisi düzenlendi.

Her Yıl Geleneksel olarak Düzenlenen gezinin bu yılki etkinliğine 350 civarında öğrenci katıldı. Gezinin amacı İlimize gelerek Üniversitemize yeni kayıt yaptırıp Kapadokya bölgemizi gezme imkanı olmayan öğrencilerimize bölgemizi tanıtmak, bölgenin oluşumu hakkında bilgi vermek ve bölgenin daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamak diyen Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, gezimize katılan öğrencilerin oldukça memnun olarak ayrıldıklarını belirtirken, gençlere yönelik faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edeceğini söyledi.


Uçhisar Kalesi ile başlayan gezi Göreme’ye kuşbakışından sonra Çavuşin de bulunan ören yerleri gezisi ile devam etti. Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk te gezimize katılarak gençlerle sohbet etti. Daha sonra Göreme de yemek yenilip Avanos içinde gezilerek Zelve ören yerleri gezildi. Zelve’den sonra Ortahisar’a gidilerek Kızıl Vadi’de güneş batımını izlenilip Ürgüp Üç Güzeller Peribacaları, Çarşı Merkezi ve bazı önemli turizm yerleri gezildikten sonra Göreme’de gezimiz sona erdi.

Düzenlemiş olduğumuz bu geziler öğrenci kardeşlerimize bölgemizde yabancılık çekmemeleri ve gelen misafirlerini yada okul bittikten sonra aileleriyle birlikte gelip gezebilmeleri için önemli bir fırsat oldu.

Konu hakkında açıklamada bulunan 
Ak Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar  , Düzenlemiş olduğumuz bu gezi proğramı ile Öğrenci kardeşlerimize İlimiz Nevşehir'de yalnız olmadıklarını hissettirerek, bundan sonra da bu tür faaliyetlerle daha samimi bir ortam sağlanacaktır. Programımıza katılan öğrencilere ve Gençlik Kolları Teşkilatıma teşekkür ederim diyen Bilgili, bu tür faaliyetlerimiz devam edecektir dedi.

Ak Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar açıklamasında;Bu gezinin düzenlenmesinde bizlere destek veren Başta AK Parti Nevşehir İl Başkanımız M.Ali Tanrıver ve AK Parti Nevşehir Milletvekillerimize teşekkür ederiz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.