banner461
banner195

Ak Parti İl Başkanı Tanrıver, ' Nevşehir'de Ak Parti'yi daha iyi yerlere getireceğiz'

Dün Ak Parti Nevşehir İl Başkanlığı'na atanan Av.Mehmet Ali Tanrıver, ilk demecini FİB Haber'e verdi. Tanrıver, herkesle birlikte ve herkesin deneyimlerinden faydalanarak partiyi Nevşehir'de daha iyi yerlere taşıyacaklarını söyleyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

 Ak Parti İl Başkanı Tanrıver, ' Nevşehir'de Ak Parti'yi daha iyi yerlere getireceğiz'
13 Haziran 2014 Cuma 18:40

banner143
banner134

 Ak Parti İl Başkanı Tanrıver, ' Nevşehir'de Ak Parti'yi daha iyi yerlere getireceğiz'

Dün Ak Parti Nevşehir İl Başkanlığı'na atanan Av.Mehmet Ali Tanrıver, ilk demecini FİB Haber'e verdi. Tanrıver, herkesle birlikte ve herkesin deneyimlerinden faydalanarak partiyi Nevşehir'de daha iyi yerlere taşıyacaklarını söyledi.

FİB Haber/Özel-Fikret ÇAPACI

 İşte Tanrıver’den İlk Açıklama

"Herkesle elimizi taşın altına koyacağız"

Ak Parti’nin çiçeği burnunda Nevşehir İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver, FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı’'ya yaptığı açıklamada , " Geçmişten bugüne herkesle elimizi taşın altına koyarak partimizi daha iyi yere nasıl taşıyabileceğimizin gayreti içinde olacağız ve partimizi çok iyi bir yere getireceğiz. Bugüne kadar arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalar çok iyiydi. Ellerinden gelenleri yaptılar. Biz de "daha neler ekleyebiliriz?" diyerek bu bayrağı aldık ve yapacağımız çalışmalarla Nevşehir'de çok daha güçlü bir Ak Parti yaratacağız. "dedi.

"Herkesin tecrübelerinden faydalanacağız"

Herkesin tecrübelerinden faydalanacaklarının altını çizen Tanrıver, " Çalışmalarımızı yaparken yine herkesin tecrübelerinden faydalanacağız. Ayrım gözetmeyeceğiz. Ayrıştırıcı değil Birleştirici olacağız.  Önümüzde iki önemli seçim var. Dün Genel Başkanımız ve Sayın Başbakanımız ile yaptığımız görüşmede Sayın Başbakanımız bizlere çok önemli seçimler arifesinde olduğumuzu ve hemen ekibimiz kurup bu seçim çalışmalarına başlamamız talimatını verdi. Bugün Milletvekillerimizle bir görüşme yapıp ardından Nevşehir'e doğru yola çıkacağız. Çalışmalarımıza Bu akşamdan itibaren başlayarak Önümüzdeki hafta yeni yönetim kurulunu oluşturup vakit kaybetmeden seçim çalışmalarına başlayacağız." dedi.

AK Parti İl Başkanı Av.Kazım Sunar’ın İstifasının ardından,Ak parti genel merkezi tarafından İl Başkanı olarak atanan Av.Mehmet Ali Tanrıver, bu sıfatla www.fibhaber.com a yaptığı ilk açıklamasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.


Tanrıver, Önümüzde Ülkemiz Milletimiz ve Partimiz için çok önemli Tarihi bir seçim süreci bizi bekliyor. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimlerden zaferle çıkmak için elimizden gelen bütün çalışmaları yapacağız dedi.

Tanrıver Partinin kuruluşundan bugüne görev alan,emekleri geçen herkese teker teker yaptıkları hizmetlerden dolayı şükranlarını sundu…

İl başkanlığı görevini kendisine tevdi eden başta Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu’ya, Milletvekilleri A.Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e, tüm partili dava arkadaşlarına, Nevşehir’de ki tüm sivil toplum kuruluşlarına ve bütün Nevşehirli hemşerilerine teşekkür etti. 

Şuan Nevşehir için yolda olan Yeni il başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver bugün akşam saatlerinde Nevşehir'de olacak ve parti binasına gidecek. Tanrıver'i kalabalık bir partili grubunun karşılaması bekleniyor.

Öte yandan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver’in muhtemelen yarın Milletvekillerinin de Ankara dan gelerek katılımlarında AK Parti İl Binasında bir basın açıklaması yapması planlanıyor.

 

FİB Haber Merkezi olarak Yeni İl Başkanı Tanrıver’e görevinde başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hanifi bostan - 4 yıl önce
hayırlı olsun yolumuz açık olsun.
Avatar
ASİL SOYLU - 4 yıl önce
başarılar diliyorum.
Avatar
ÖMER Ö. - 4 yıl önce
sayın başkan başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum . fazlanız var eksiğiniz yok.
Avatar
bunyamın belada - 4 yıl önce
başarılardiliyorum
Avatar
Öğretmen - 4 yıl önce
Hayırlı olsun kardeşim Allah utandirmasin
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Parelel il müdürlerini vekiller temizleyemedi başkan sen temizle adamlar saltanat sürüp akp ye küfür ediyo
Avatar
Kozaklıyı - 4 yıl önce
Alın artık şu adamları yönetimden. Kurtarın artık
Avatar
MUSTAFA ARIKAN - 4 yıl önce
Hayırlı olmasını diliyorum