banner421
banner461
banner195

MHP'de bayramlaşma töreni yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı bayramın ikinci gününde İl Başkanlığı binasında yapıldı.

MHP'de bayramlaşma töreni yapıldı

banner143
banner134
MHP'deki bayramlaşma programında İl Başkanı Göksel Taşçı tebrikleri kabul ederken partide ki bayramlaşma programına partililerin ilgisi oldukça yüksekti. MHP İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı açıklamada tüm İslam âleminin ve Nevşehir halkının bayramını kutladı. Taşçı açıklamasında şunları kaydetti. ''Türkiye bugünlerde oldukça zor bir dönemden geçiyor.Aynı şekilde Karabağ da,Kırım da,Uygur Bölgesinde,Gazze de de kardeşlerimizin yaşadıkları sıkıntılar partimizle birlikte tüm ülke olarak bizleri son derece üzdü. Bayramlarda birlik ve beraberliğimizi her zamankinden daha fazla yaşatmamız gerekiyor. Ramazan Bayramı bunun için vesile olmuştur. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekmektedir. Bu vesile ile tüm İslam âleminin ve tüm Nevşehir halkımızın Ramazan Bayramını kutluyorum. Partimiz tarafından yapılan bayramlaşma programına katılan tüm partililerimize de teşekkür ediyorum''diye konuştu.

MHP Nevşehir il binasında gerçekleştirilen Bayramlaşma törenine, İl ve ilçe teşkilatıyla MHP MHYK
 üyesi Sahir Solmaz, Eski Milletvekili Av.İsmail Çevik, İş Adamı Musa Ertaş, Eski İl Başkanı Mehmet Varol,Ülkü Ocakları Başkan ve yönetimi,Sendika başkanları,İl Belediye Meclis üyeleri,İl Genel Meclis üyeleri,MHP li İlçe ve belde belediye Başkanları ile çok sayıda partililer katıldı.Bayramlşam töreni Saat: 12:00 de başlayıp 14:00 e kadar sürdü.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #nevşehir #MHP

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Murat Han - 4 yıl önce
mhp teşkilatı bayramdan sonra, çatı adayı olarak destekledikleri ekmeleddin e istiklal marşını öğretmek için kurs düzenleyecekmiş...